Radosław Majdan jest jednym z najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Często jednak musi mierzyć się z negatywnymi opiniami internautów.

Ostatnio taka sytuacja miała miejsce na Instragramie pod jednym z jego zdjęć.

Były piłkarz przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i często pokazuje swoje zdjęcia w eleganckich ubraniach. Tym razem opublikował fotografię stojąc obok manekinu ubranego w identyczny zestaw.

„Wtedy gdy spotykasz faceta ubranego tak samo jak Ty😳 i zastanawiasz się... On, czy ja” – podpisał fotografię Radek Majdan.

Jednej z obserwujących osób nie spodobał się humor celebryty i zarzuciła mu, że za bardzo przejmuje się wyglądem. Zamiast tego powinien zająć się innymi rzeczami, na przykład pomóc w schronisku dla zwierząt.

Radosłąw Majdan
Radosłąw Majdan
fot. screen YouTube / Hùng Thanh Vlog TV

Choć Radek Majdan zazwyczaj zostawia tego typy wypowiedzi bez komentarza, tym razem ostro zareagował.

„Proszę mi nie mówić, co mam robić i komu pomagać, bo powiedzmy, że jestem w tym dość aktywny i nie potrzebuję mądrych głów zachęcających do takich akcji” – odpisał celebryta na ten zarzut.

Również inni użytkownicy Instagrama stanęli po stronie męża Małgorzaty Rozenek uważając, że ten robi wystraczająco dużo dla innych i nie warto przejmować się takim bezwartościowym hejtem.

Jak informował portal "Życie": Królowa Elżbieta została okradziona. Sprawca zabrał z jej pałacu wiele cennych przedmiotów. To prawdziwy skandal

Przypomnij sobie: Nowa ścieżka kariery dla Adama Małysza? Legendarny skoczek narciarski zdradził czy będzie kandydował na stanowisko prezesa PZN

Portal "Życie" pisał również: Kilkaset tysięcy rodziców może dostać więcej pieniędzy na dzieci. Jeśli spełnią warunki, czekają ich spore podwyżki. Kto dostanie dodatkową gotówkę

Pisaliśmy również o: IMGW wydało pilne ostrzeżenie dla 12 województw. Duża szansa na trudne warunki atmosferyczne. Szczególnie ważne informacje dla kierowców