Piotr Żyła to jeden ze skoczków, którzy poza niekwestionowanym talentem mogą się pochwalić także sympatią wielu osób, nie tylko namiętnie oglądających skoki narciarskie. Celne wypowiedzi i zabawne żarty sportowca potrafią rozbawić widzów.

Tym razem popularny skoczek narciarski zdradził, jak polska reprezentacja świętowała zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni.

Piotr Żyła zdradził, jak polska reprezentacja świętowała zwycięstwo Kamila Stocha

Kamil Stoch już dawno zapisał się na karty historii. Słynny skoczek narciarski od lat zachwyca wspaniałą formą. Kamil zdobył prawie wszystko, co jest możliwe w skokach narciarskich.

Stoch trzykrotnie zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich, medale na Mistrzostwa Świata – zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Ponadto dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę za zwycięstwo Pucharu Świata w sezonach 2013/2014 i 2017/2018.

Kamil Stoch/screen Youtube @Skijumping
Kamil Stoch/screen Youtube @Skijumping

Ponadto trzykrotnie wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni – w tym ostatnią edycję sezonu 2020/2021.

Jego słowa rozbawiły widzów do łez

Wspaniałe zwycięstwo polscy skoczkowie postanowili uczcić. Jednak dość skromnie, ponieważ dwa dni później mieli kolejne zmagania w niemieckim Titisee-Neustadt.

W rozmowie z dziennikarzami TVP Sport Piotr Żyła zdradził, jak wyglądała skromna impreza świętująca wielkie zwycięstwo Kamila Stocha.

Na początku my siedzieli, a potem.. No tak trudno mi spamiętać wszystkie szczegóły, bo to szybko się działo. Ale fajnie było. Magiczna atmosfera była! Do tego oscypki z tym bananem… Oj, jakie przepyszne!

– powiedział rozbawiony skoczek narciarski.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO