Piotr Adamczyk to jeden z aktorów, który nieodwołalnie będzie kojarzyć się z rolami w komediach romantycznych oraz z odtwarzaniem roli papieża-Polaka, Karola Wojtyły. Gwiazdor pozostaje aktywny zawodowo i z chęcią przyjmuje propozycje gry w coraz to nowszych produkcjach.

Dzięki swojej grze aktorskiej doczekał się sporego grona fanów, na Instagramie obserwuje go ponad 50 tysięcy osób. Teraz właśnie za pośrednictwem wspomnianego portalu społecznościowego podzielił się z obserwatorami zdjęciem, które wywołało szereg dyskusji i podstawowe pytanie – czy padł ofiarą pobicia?

Piotr Adamczyk. Źródło: Youtube tvnpl
Piotr Adamczyk. Źródło: Youtube tvnpl

Co się stało Piotrowi Adamczykowi?

Super Express zwraca uwagę na najnowszą fotkę, którą Piotr Adamczyk opublikował na instagramowych Stories. Znalazł się tam w towarzystwie dwóch kobiet, jednak nie to najbardziej przykuwa wzrok – jego twarz jest wręcz zmasakrowana i cała popuchnięta.

Fani zaczęli martwić się o to, co dolega ich ulubionymi aktorowi, który na najnowszym zdjęciu nie jest w stanie nawet w pełni otworzyć oczu, nie mówiąc już o makabrycznym wyglądzie reszty twarzy.

Piotr Adamczyk. Źródło: Youtube tvnpl
Piotr Adamczyk. Źródło: Youtube tvnpl

Pewnie co niektórzy sądzili, że został napadnięty lub pobity. Na całe szczęście jednak nic takiego nie miało miejsca. Piotr Adamczyk podzielił się z obserwatorami fotką… z pracy.

Piotr Adamczyk. Źródło: Instagram @piotradamczykaktor
Piotr Adamczyk. Źródło: Instagram @piotradamczykaktor

Okazało się, że cały makabryczny wygląd jest jedynie charakteryzacją. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę realistycznie! Nie wiadomo jeszcze, w jakim filmie wystąpi i kogo tam zagra, ale nie możemy się doczekać, by się tego dowiedzieć!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi w Polsce: MINISTERSTWO POTWIERDZIŁO DONIESIENIA. MOWA O REKOMPENSACIE FINANSOWEJ W WYSOKOŚCI 80 PROCENT. WICESZEF RESORTU ZDRADZIŁ WSZELKIE SZCZEGÓŁY

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY OBCHODZI OKRĄGŁE URODZINY! WOKALISTA WZNIÓSŁ ZASKAKUJĄCY TOAST. MÓWI O PARTIACH POLITYCZNYCH. WŚRÓD GOŚCI NERGAL I MAJKA JEŻOWSKA