Jak informuje portal Pomponik, pierwszy film opowiadający o życiu Krzysztofa Krawczyka „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” spotkał się z ogromnym uznaniem fanów. Jak się okazuje, niebawem ma powstać specjalny odcinek „Szansy na sukces”, który zostanie poświęcony artyście!

Niespodziewane słowa muzyka!

Fani już nie mogą doczekać się emisji specjalnego odcinka, jednak okazało się, że pojawił się pewien problem, o którym poinformował sam artysta.

- Kochani! Mam zaproszenie do 'Szansy na sukces'. Nie wiem, czy dam siłę fizycznie, ale chciałbym tam być, choć raczej pewne jest, że nie będę. Teraz chodzi o wybranie 7 najpopularniejszych piosenek i kto ma mnie zastąpić w roli piosenkarza? Bo ja na pewno nie dam rady, ale chciałbym, by moje piosenki były śpiewane! – wyznał Krzysztof Krawczyk za pośrednictwem Facebooka.

Jak się okazuje, od czasów pandemii Krzysztof Krawczyk nie opuszcza domu. Razem z żoną obawiają się bowiem zakażenia.

Przyjaciele przychodzą z pomocą!

Głos na temat całej sprawy zabrali przyjaciele artysty z zespołu Trubadurzy. To właśnie z nimi Krzysztof Krawczyk stawiał pierwsze kroki w muzyce! Jak się okazuje zarówno Sławek Kowalewski, jak i Marian Lichtman są gotowi pomóc artyście.

Członkowie zespołu Trubadurzy wystąpili już w poprzednim filmie o Krzysztofie Krawczyku, gdzie zdradzili sporo tajemnic z jego początków na scenie. To właśnie Marian Lichtman nauczył artystę śpiewać przeponą, a Sławek Kowalewski uczył go gry na gitarze.

Jak doskonale wiemy, Krzysztof Krawczyk niejednokrotnie robił wszystko, aby spotkać się z muzykami z zespołu Trubadurzy, nawet wtedy kiedy przebywał w Stanach Zjednoczonych. Dziś to oni chcą wspomóc przyjaciela. Jaki będzie finał całej sprawy?

Jak informował portal "Życie": JEST NADZIEJA DLA POLSKIEJ GOSPODARKI? GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY OPUBLIKOWAŁ INFORMACJE DOTYCZĄCE INFLACJI. CZY CZEKAJĄ NAS PODWYŻKI

Przypomnij sobie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Portal "Życie" pisał również: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MULLER