Magda Gessler jest najbardziej rozpoznawalną polską restauratorką, która od kilkunastu lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje” emitowany na antenie TVN. Nie bez powodu bywa nazywana królową stacji – jej show bije rekordy popularności.

W życiu prywatnym Gessler nie ma nudy – kobieta od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. I choć restauratorka na co dzień mieszka w Polsce, jej ukochany wybrał Kanadę.

Stwarza to nieco problemów logistycznych i sprawia, że celebrytka sporo podróżuje między wspomnianymi krajami.

Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl
Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl

Jak mieszka Magda Gessler?

Magda Gessler jest jednak szczęśliwa z tego, jak wygląda jej życie. Zazwyczaj to ona lata do swojego ukochanego, gdyż właśnie w Kanadzie mają własne cztery kąty.

Taki związek pozwala obojgu na sporą niezależność, a gdy chcą się spotkać – zawsze mogą odwiedzić wspólną kanadyjską posiadłość. Co ciekawe, to nie tylko niesamowity dom, ale również piękny ogród, a także prywatne jacuzzi.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski kupili wspólny dom przed kilkoma laty. Jak wspomina restauratorka, najciężej było im wybrać odpowiednie meble.

Podczas urządzania domu zależało im na tym, by oboje dobrze czuli się na miejscu, choć, jak podkreśla celebrytka, szczególnie uwzględniali potrzeby ukochanego – zauważa, że to on jest tam na co dzień, dużo częściej niż ona. Dlatego zanim kupili meble, musieli oboje wyrazić na nie zgodę.

Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl
Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl

Magda Gessler bardzo lubi odwiedzać swoją przestrzeń w Kanadzie. Nie ma co się dziwić – Express Ilustrowany zauważa, że jest tam luksusowo! Zdjęcia można obejrzeć na Instagramie Magdy Gessler.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi w Polsce: MINISTERSTWO POTWIERDZIŁO DONIESIENIA. MOWA O REKOMPENSACIE FINANSOWEJ W WYSOKOŚCI 80 PROCENT. WICESZEF RESORTU ZDRADZIŁ WSZELKIE SZCZEGÓŁY

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY OBCHODZI OKRĄGŁE URODZINY! WOKALISTA WZNIÓSŁ ZASKAKUJĄCY TOAST. MÓWI O PARTIACH POLITYCZNYCH. WŚRÓD GOŚCI NERGAL I MAJKA JEŻOWSKA