Jedna z największych gwiazd telewizji czyli Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła niedawno wywiadu dla Her Impact, w którym poruszyła kilka tematów związanych z jej karierą zawodową.

Spełnione marzenia

W rozmowie z Anną Jurgaś w ramach cyklu „Into the leader’s mind” opowiedziała między innymi kto był jej inspiracją. Okazuje się, że już jako mała dziewczynka marzyła o pracy w telewizji i często bawiła się wcielając się w rolę Krystyny Loski przedstawiającej wiadomości.

Gwiazda przyznała też, że jej mama wcale nie pochwalała pomysłu Agnieszki o pójściu na studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Zamiast tego zachęcała ją do pójścia w kierunku artystycznym.

„Chciała, żebym poszła na akademię sztuk pięknych, bo zawsze ładnie rysowałam” – przyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Ostatecznie jednak dziennikarka postawiła na swoim angażując się w pracę w radiu, a potem w telewizji. Dzisiaj jest gospodynią programu Dzień dobry TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą TVN
Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą TVN
fot. screen YouTube / JastrzabPost

Finansowa satysfakcja

Agnieszka Woźniak-Starak poruszyła też temat pieniędzy. Jak się okazuje, dziennikarka ma problem z proszeniem o podwyżkę i w przeszłości często zgadzała się na pierwsze zaproponowane warunki.

Teraz korzysta z pomocy innych osób, które są dobrymi negocjatorami.

Przy okazji tematu pieniędzy gwiazda TVN zdradziła też na co wydała swoją pierwszą wypłatę z czasów gdy dorabiała jako hostessa.

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że wszystkie pieniądze poszły na buty co dzisiaj Agnieszka Woźniak-Starak wspomina z sentymentem, choć nie jest z tego dumna.

Gwiazda wyznała także, że swoją pierwszą otrzymaną pensję wydała na buty, z czego dziś nie jest dumna.

Jak informował portal "Życie": Nagle na światło dzienne wypłynęło nagranie Zbigniewa Wodeckiego sprzed 15 lat! Odnaleźli je bliscy wielkiego muzyka. Jego treść powala na łopatki

Przypomnij sobie: Użyteczne metody do łatwego zastosowania w naszych domach. Dzięki temu pranie szybciej wyschnie

Portal "Życie" pisał również: Daniel Olbrychski w mocnych słowach o artystach, którzy wcześniej skorzystali ze szczepienia. Znany aktor postanowił zabrać głos w sprawie

Pisaliśmy również o: Nieprzyjemne informacje dla wszystkich Polaków. Znany zakaźnik jest pewien swoich słów. Profesor Krzysztof Simon nie pozostawia wątpliwości