Fundacja imienia Zbigniewa Wodeckiego znalazła archiwalne nagranie Zbigniewa Wodeckiego sprzed 15 lat i postanowiła zaprezentować je szerokiemu gronu. O pomoc poproszona została również obecnie jedna z największych polskich aktorek, Joanna Kulig. Jaki był tego efekt?

Organizacja dotarła do leżącego w archiwum od ponad półtorej dekady nagrania Zbigniewa Wodeckiego. Na audio można usłyszeć, jak uwielbiany przez Polaków piosenkarz śpiewa popularną kolędę „Cicha noc”. Jednak do tej pory nikt nie znał tego nagrania.

Joanna Kulig została poproszona o to, aby wykorzystać nagranie i stworzyć ze zmarłym kilka lat temu Zbigniewem Wodeckim wyjątkowy duet poza czasem!

Nieznane do tej pory nagranie Zbigniewa Wodeckiego ujrzało światło dzienne. W projekt zaangażowała się Joanna Kulig

Znana aktorka postanowiła nie czekać i wziąć udział w niezwykłym projekcie. Ma on związek z oczywiście Bożego Narodzenia.

„To nasza świąteczna niespodzianka, ale i ogromna potrzeba, aby podzielić się z naszą publicznością czymś szczególnym” – napisała Kasia Wodecka-Stubbs, córka zmarłego artysty.

Zbigniew Wodecki zmarł w 2017 roku po przejściu planowanej operacji wszczepienia by-passów. Po trzech dniach od zabiegu doszło niespodziewanie do udaru mózgu. Mimo walki lekarzy, wokalisty nie udało się go uratować. Odszedł w otoczeniu żony i dzieci.

Wyjątkowy duet Joanny Kulig z uwielbianym wokalistą, który zmarł w wieku 67 lat. W opisie w serwisie Youtube możemy przeczytać, że dziś wszyscy szukamy ciepła i nadziei, a ten duet właśnie takową w sobie posiada. Ta kolęda ma być rozpięta „między niebem a ziemią”.

Jak informował portal "Życie": MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM

Przypomnij sobie: CZY JAROSŁAW KACZYŃSKI I MATEUSZ MORAWIECKI PODDADZĄ SIĘ SZCZEPIENIU? WSZYSTKO JEST JUŻ JASNE. ZNANA JEST DATA PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI PRZEZ WŁADZE

Portal "Życie" pisał również: W TYM ROKU MIAŁO MIEJSCE WIELE ŚLUBÓW! NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA WSTĄPILI M.IN. JACEK KURSKI, JOANNA PRZETAKIEWICZ CZY MARTYNA WOJCIECHOWSKA

Pisaliśmy również o: TATIANA OKUPNIK ZOSTAŁA POWAŻNIE OSZUKANA. WOKALISTKA ZWRÓCIŁA SIĘ O POMOC DO POLICJI. MOWA O WIELKICH PIENIĄDZACH. GWIAZDA W TARAPATACH