Fanie nie mogli uwierzyć w to, co diwa zamieściła na swoim Instagramie. Gwiazda jest ewidentnie zdumiona najnowszymi informacjami i błaga już tylko o modlitwę. Ma nadzieję, że Bóg ma nas wszystkich w opiece, bo jej zdaniem świat zaczyna się zmieniać w zastraszającym tempie. O co chodzi?

Nie da się ukryć, ze Stany Zjednoczone dla Edyty Górniak to ważny punkt na mapie świata. W 2016 roku piosenkarka zdecydowała się na czasową wyprowadzkę do USS z Polski wraz z synem, jednak po czasie zmieniła zdanie i postanowiła wrócić do kraju.

Jednak wciąż silnie związana jest ze Stanami Zjednoczonymi i ukochanym Los Angeles, gdzie często wyjeżdża przede wszystkim w celach zawodowych.

Edyta Górniak przejęta wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych. W sieci opublikowała wstrząsające fotografie. Modli się o Bożą łaskę

Niedawno w mediach społecznościowych gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z luksusowej posiadłości w LA, którą zdecydowała się wynająć, aby odpocząć. Jednak to, co stało się w ostatnim czasie poruszyło ją do głębi.

Edyta Górniak przyznaje, że jest osobą niezwykle uduchowioną, a po latach poszukiwań swojej drogi wróciła do wiary chrześcijańskiej, która pozwoliła się jej pogodzić z rodziną.

Nie dziwi zatem, że w momencie naprawdę tragicznych wydarzeń, gwiazda muzyki postanowiła zwrócić się do Boga z prośbą o opiekę i łaskę.

Jak wyjaśnia serwis „Super Express”, Edyta Górniak jest porażona wydarzeniami w Waszyngtonie, związanymi z elekcją Joe Bidena na prezydenta USA. W zamieszkach, które miały tam miejsce zginęły cztery osoby. Edyta Górniak zamieściła zdjęcia z tego porażającego wydarzenia i poprosiła swoich fanów o modlitwę.

„Módlmy się za Stany Zjednoczone. Módlmy się za prawdę. Dobry Boże, miej nas w swojej opiece” - napisała Edyta Górniak na swoim Instagramie.

Edyta Górniak/Youtube @tvnpl
Edyta Górniak/Youtube @tvnpl
Edyta Górniak/Youtube @tvnpl

Jak informował portal "Życie": KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

Przypomnij sobie: ZNANY WOKALISTA ŚWIETNIE RADZI SOBIE W SOLOWEJ KARIERZE. FANI ZACHWYCENI NAJNOWSZYM COVEREM W WYKONANIU DAWIDA NAROŻNEGO

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY

Pisaliśmy również o: DANTEJSKIE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI! STARSZA KOBIETA PRZEZ OSIEM GODZIN OCZEKIWAŁA W KARETCE NA PRZYJĘCIE DO SZPITALA