Program „The Voice Senior” od samego początku przyciągał przed ekrany tysiące widzów. Fani nieustannie są pod wrażeniem tego, ile energii i zapału do pracy mają starsze osoby. Okazuje się jednak, że jedna z uczestniczek szczególnie mocno zaskoczyła telewidzów!

Niesamowita energia!

Jak informuje portal Interia Muzyka, już w sobotę będziemy mogli zobaczyć w programie panią Danutę Krasnodębską. Energia uczestniczki zachwyca, tym bardziej, jeśli spojrzy się na wiek pani Danuty! Okazuje się bowiem, że kobieta urodziła się w 1926 roku, a więc ma obecnie 95 lat!

Co ciekawe, pani Danuta Krasnodębska jest najstarszą uczestniczką „The Voice Senior” nie tylko na terenie naszego kraju, ale także na całym świecie! Przypomnijmy, że emisje programu odbywają się w dwunastu krajach!

Pani Danuta fascynuje się nie tylko muzyką. Dodatkowo kobieta jest także malarką i jak przyznaje, od zawsze w jej domu pojawiało się mnóstwo artystów zarówno teatralnych, jak i muzycznych.

Pani Danuta inspiruje swoim podejściem!

Podczas wywiadu z Martą Manowską, pani Danuta wspominała także lata swojego dzieciństwa, które przypadły na czasy okupacji. Opowiadała między innymi o tym, jak sprawdzała się w roli łączniczki!

Pani Danuta twierdzi także, że najgorsze co można zrobić dla siebie to zamknięcie się w domu i brak zaangażowania w jakiekolwiek działania. Ona, jak sama przyznała, chce jeszcze dać coś od siebie!

Starsza kobieta wyznała także, że ponad 10 lat temu pożegnała swojego syna, który zmarł z powodu raka mózgu. Dopiero teraz zdecydowała się na pierwsze dość duże przeżycie od tamtego czasu!

- Takiej przygody, jaka dzisiaj mnie spotkała, w tych latach, nie spodziewałam się. Jestem i oszołomiona, i zadowolona, i zachwycona. Cieszę się że tu jestem – mówiła pani Danuta.

Jak informował portal "Życie": NIEKWESTIONOWANY SUKCES POLAKÓW W 69. TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI! PIOTR ŻYŁA ZNÓW ZASKOCZYŁ PODCZAS WYWIADU

Przypomnij sobie: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Portal "Życie" pisał również: JACEK KURSKI CHWALI SIĘ SUKCESEM TVP. OKAZUJE SIĘ, ŻE POLACY CHĘTNIEJ OGLĄDALI KAMILA STOCHA, NIŻ SYLWESTER MARZEŃ TVP