Już dawno nie doświadczyliśmy takich emocji! Kamil Stoch zapewnił nam ogromną radość i powód do dumy. We wczorajszym, finałowym konkursie w ramach Turnieju Czterech Skoczni, polski skoczek był po prostu bezkonkurencyjny!

Ogromny sukces Polaka!

Wczoraj odbyły się zawody w Bischofshofen, w których to Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce! W pierwszym skoku osiągnął odległość 139 metrów, a w drugim – 140 metrów. To zagwarantowało mu wygraną nie tylko we wczorajszym konkursie, ale także w Turnieju Czterech Skoczni. Rywale zostali daleko w tyle!

Nie da się także ukryć, że od czasów Małyszomanii, skoki narciarskie cieszą się w naszym kraju niesamowitą popularnością. Tysiące Polaków zasiadają przed ekranami telewizorów, aby trzymać kciuki za naszą reprezentację. Okazuje się jednak, że wczoraj padły prawdziwe rekordy oglądalności!

Jacek Kurski chwali się wynikiem!

Jak przekazał Jacek Kurski, wczorajsze skoki narciarskie zgromadziły przed ekranami telewizorów aż 10 155 000 Polaków! To o wiele więcej, niż podczas Sylwestra Marzeń z TVP, którego oglądało zaledwie 8,04 miliona Polaków.

- 10 155 000 widzów oglądało finałowy skok Kamila Stocha dający mu trzecie zwycięstwo w TCS! Dziękujemy Widzom i gratulujemy naszym skoczkom. 2 Polaków na podium turnieju, 4 w pierwszej szóstce. Brawo biało-czerwoni!! – brzmi wpis opublikowany przez Jacka Kurskiego na jego Twitterze.

Jak zatem widać, Polacy bardzo mocno trzymali wczoraj kciuki za naszego skoczka! Kamil Stoch kolejny raz nie zawiódł nas i osiągnął niesamowity sukces, który będziemy pamiętać przez wiele lat!

Jak informował portal "Życie": NIEKWESTIONOWANY SUKCES POLAKÓW W 69. TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI! PIOTR ŻYŁA ZNÓW ZASKOCZYŁ PODCZAS WYWIADU

Przypomnij sobie: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY