Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Aktorka postanowiła skomentować sytuację w kraju. Gwiazda nie przebierała w słowach.

Koronawirus w Polsce od blisko roku zbiera śmiertelne żniwo. Na szczęście rząd podjął odpowiednie kroki. Zdecydowano się na zamkniecie szkół, ośrodków kultury, kin, basenów czy teatrów.

Wiele z artystów bardzo emocjonalnie podeszło do tematu. Na fejsbukowych tablicach czy w instagramowych postach coraz częściej pojawiają się wpisy mówiące o tym, że branża artystyczna jest w opłakanym stanie.

Względu na zamknięcie kin, teatrów, barów oraz zakaz zgromadzeń, artyści nie mogą wykonywać swojej pracy, a co za tym idzie zarabiać. W związku z tym wielu z nich przyniosła swoją działalność do Internetu, gdzie choć trochę mogą zająć się pracą.

Ostatnio jedna z gwiazda, która zdecydowała się wypowiedzieć na temat sytuacji polskich aktorów była Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda niedawno otrzymała wiadomość, ze po raz kolejny zmuszona jest czekać na ponowne otwarcie teatrów. Jak napisała będzie to miało miejsce w kwietniu.

Pod postem Katarzyny Skrzyneckiej pojawiły się nie tylko słowa wsparcia. Internauci zauważyli, ze wielu polskich celebrytów bawi się świetnie na Zanzibarze, wśród nich są np. Marcin Mroczek, Julia Wieniawa czy Barbara Kurdej-Szatan. Jak skomentowała to Skrzynecka, są to osoby, które maja kontrakt.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

O tym się mówi w Polsce: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

O tym się mówi na świecie: KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ