Jak podaje portal "Super Express", jedzenie jest wielką pasją i miłością Lary Gessler, która zdecydowała się pójść w ślady swojej znanej mamy. Kilka lat temu dziewczyna wpadła w obsesję na punkcie zdrowego jedzenia, co doprowadziło ją na skraj anoreksji i zaburzeń w odżywianiu. Lara Gessler zdecydowała się pokazać zdjęcie z tamtego okresu, na którym ważyła zaledwie 46 kg.

Instagramowe wyzwanie Lary Gessler

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się nowa zabawa, która polega na zamieszczaniu w mediach społecznościowych zdjęć, o jakie poproszą ich fani. Jedna z obseratorek poprosiła, żeby córka Magdy Gessler zamieściła zdjęcie, na którym jest najszczuplejsza. Fotografia, jaką zdecydowała się pokazać Lara zaszokowała internautów.

Na zdjęciu widzimy mierzącą 174 cm Larę Gessler, która waży zaledwie 46 kg! W komentarzu do fotografii córka Magdy Gessler dodała, że był to dla niej bardzo trudny czas, w którym bardzo przydało się wsparcie przyjaciół i bliskich.

Za bardzo szczupłą sylwetką Lary Gessler kryły się w tym czasie poważne zaburzenia odżywiania. Obsesyjnie zaczęła się zdrowo odżywiać, a czasem wręcz się głodziła. W jednym z wywiadów przyznała, że nie chodziło wcale o "obsesję bycia szczupłym", ale o zdrowe żywienie. Zaczęła pozbywać się z diety kolejnych rzeczy. Lara przyznała, że to dawało jej poczucie kontroli.

Lara Gessler/ Super Express

Lara Gessler zmagała się z chorobą

Jak się okazuje, patologiczne skoncentrowanie się zdrowym odżywianiu ma swoją nazwę - ortoreksja. Nadmierną utratę wagi od razu zauważyła czujna mama Lary, Magda Gessler. Chciała, żeby córka skorzystała z pomocy psychologa.

Lara Gessler się jednak nie zdecywała na wizytę, postanowiła poradzić sobie sama. Część tej energii, jaką poświęcała na zdrowe odżywianie przerzuciła na sport. Zaczęła biegać, korzystać z siłowni, a następnie zainteresowała się wspinaczką.

Co sądzicie o pokazanym przez Larę Gessler zdjęciu?

To też może cię zainteresować: Krystyna Janda na wizji ze łzami w oczach przeprasza Polaków. Aktorka ujawniła wiele nazwisk w najnowszym wywiadzie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przed nami mroźna i śnieżna zima? Czy już niebawem będziemy zmagać się z bardzo trudnymi warunkami? Co na to eksperci

O tym się mówi: Wypowiedź popularnego duchownego znów zaskoczyła Polaków. Ojciec Tadeusz Rydzyk nie przebiera w środkach