Jak podaje portal "Super Express", Anna Cieślak zyskała największy rozgłos nie za sprawą swoich kracji aktorskich, ale za sprawą swojego związku ze starszym od niej o 20 lat Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Kim jest Anna Cieślak?

Partnerka Edwarda Miszczaka

Dyrektor programowy TVN stracił żonę w 2019 roku, kobieta zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Serce Edwarda Miszczaka zabiło mocniej ponownie. Wszystko za sprawą występującej w "Na Wspólnej" Anny Cieślak. Para, pomimo kontrowersji, jakie budzi ich związek, zaręczyła się w 2020 roku.

Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich
Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich
Edward Miszczak/ YouTube @Dla ciekawskich

Pochodząca ze Szczecina aktorka, mająca na koncie role w filmach (m.in. "Dlaczego nie"), serialach ("Na Wspólnej") oraz wielu spektaklach teatralnych nie spodziewała się, że najwięcej będzie się o niej mówiło w kontekście jej życia prywatnego i związku ze starszym mężczyzną.

Edward Miszczak w wielu wywiadach podkreślał, że jest bardzo szczęśliwy z Anną Cieślak i szaleńczo w niej zakochany. Anna Cieślak starała się długo trzymać związek w tajemnicy. Starała się także unikać mówienia o nim, kiedy wyszedł na jaw. Chce jak najwięcej z ich prywatnego życia zostawić dla siebie.

Anna Cieślak/ YouTube @Dla ciekawskich
Anna Cieślak/ YouTube @Dla ciekawskich
Anna Cieślak/YouTube @Dla ciekawskich

Jak się okazuje, Anna Cieślak jest spokrewniona z aktorem wcielającym się w jedną z najbardziej kultowych postaci w historii polskiej kinematografii. Stryjem narzeczonej Edwarda Miszczaka jest Bronisław Cieślak, wcielający się w postać Sławomira Borewicza w serialu "07 zgłoś się" oraz Bronisława Malanowskiego w serialu "Malanowski i partnerzy".

Wiedzieliście o pokrewieństwie Anny Cieślak i Bronisława Cieślaka?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywają wielką radość. Już nie mogą się doczekać. Para przekazała niesamowitą nowinę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Basia Kurdej-Szatan przeżywa trudny okres. Problemy sprawiają, że nie może spać spokojnie. Co się dzieje

O tym się mówi: Zenek Martyniuk nie miał okazji spędzić świąt z wnuczką. Czemu król disco polo nie mógł zobaczyć się z Laurą