Zenek Martyniuk, czyli muzyk robiący karierę solową oraz z zespołem Akcent, od lat pozostaje na językach i pierwszych stronach gazet. Od pewnego czasu fani bacznie przyglądają się także jego życiu prywatnemu.

To, niestety, nie jest usłane różami. Zenek ma spore problemy z synem, Danielem Martyniukiem. Okazuje się, że minionych świąt nie spędził z wnuczką, ukochaną Laurą… Dlaczego?

Zenek Martyniuk / YouTube:  Kozaczek
Zenek Martyniuk / YouTube: Kozaczek

Zenek Martyniuk nie może widywać się z Laurą?

Portal Jastrząb Post dotarł do ważnych informacji na temat rodziny Zenka. Ulubieniec Jacka Kurskiego wciąż może chwalić się ogromnymi sukcesami, m.in. faktem, że w ostatnią sylwestrową noc o godzinie 0:07, gdy wykonywał utwór „Nie wolno zabić tej miłości”, TVP oglądało aż 8,04 mln widzów.

Jednak prywatnie Zenek Martyniuk mierzy się z problemami. Jego syn, Daniel, nieustannie popada w konflikty z prawem, ostatnio głośno było także o jego rozwodzie z Eweliną oraz nieeleganckich wypowiedziach Daniela i jego matki, Danuty, na temat ekspartnerki młodego Martyniuka.

W końcu syn Zenka i jego małżonka powstrzymali się od kolejnych złośliwości, jednak z pewnością ich zachowanie nie ułatwiło kontaktów z Laurą, czyli córeczką Danielka i Eweliny.

Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube AKCENT - Oficjalny
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube AKCENT - Oficjalny

Niedawno Zenek przyznał, że obecnie „wszystko się układa”, a jego syn się uspokoił. W święta pojechali do Białowieży, gdzie relaksowali się oraz spacerowali i widywali się z rodziną.

Jak wspomniał Martyniuk, nie miał okazji spotkania się z wnuczką – złożył życzenia małej Laurze oraz Ewelinie przez aplikację Facetime. Powód braku spotkania z dzieckiem jest nieznany.

Oby udało im się utrzymywać ciepłe stosunki oraz podtrzymywać kontakty. Miejmy nadzieję, że mała Laura będzie miała możliwość widywania swoich najbliższych!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

O tym się mówi w Polsce: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM