TVP kreuje nieprawdziwego artystę

Jak podaje portal "Plotek", na Twitterze jedna z internautek zauważyła bardzo ważną kwestię, którą postanowiła się podzielić. Chodzi o wpadkę TVP podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką", o ile można mówić o samej wpadce a nie celowym wprowadzeniu w błąd.

Na przygotowywanej od miesięcy imprezie w Ostródzie powiedziano, że przebój "Opa, Opa" został stworzony przez Pedro Santana - promowanego przez Jacka Kurskiego wokalistę z Wenezueli, który zapowiadany jest jako gwiazda śiatowego formatu, natomiast mężczyzna wystąpił jedynie w greckim formacie "The Voice" i nie zajął tam szczególnie wysokiego miejsca, a tym bardziej nie posiada własnego repertuaru.

Sylwester/ screen YT
Sylwester/ screen YT
Sylwester/ screen YT

Wykonywana przez niego piosenka "Opa, Opa" stworzona jest przez Notisa Sfakianakisa. Natomiast TVP to właśnie Santanie przypisało autorstwo przeboju.

I nie piszę tego, żeby śmiać się z pana Pedro. Piszę to, bo kuriozalność TVP i kreowanie na gwiazdę osoby, która coverowała im "Despacito" w "Jaka to melodia?", więc teraz wystąpi na Sylwestrze - to jest ten poziom abstrakcji, co wymyślenie projektanta mody Christiana Paula. Marta Najman

Jacek Kurski/ screen youtube
Jacek Kurski/ screen youtube
Jacek Kurski/ screen youtube

To również może Cię zainteresować: NIEPOWTARZALNA SZANSA DLA EMERYTÓW. MOGĄ ZWIĘKSZYĆ SWOJE ŚWIADCZENIE NAWET O KILKASET ZŁOTYCH. CO TRZEBA ZROBIĆ

Zobacz także: SZYKUJE SIĘ KOLEJNY KONFLIKT POMIĘDZY BRYTYJSKIMI KSIĄŻĘTAMI. CZY KSIĘŻNA DIANA PORÓŻNI RODZEŃSTWO