Wiele osób czeka na upragnioną emeryturą. Mogę w końcu odpocząć od pracy i obowiązków. Niestety świadczenia nie są dla wielu osób zadowalające. Dlatego dla emerytów liczy się każdy dodatkowy grosz.

Niepowtarzalna szansa dla emerytów urodzonych w 1953 roku

Emeryci, którzy urodzili się w 1953 roku i przeszli na wcześniejszą emeryturę mają niepowtarzalną szansę na zwiększenie świadczenia. Nowa emerytura może zostać naliczona do ich obecnej wypłaty na bardzo korzystnych warunkach.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Z powodu zmiany sposobów obliczania emerytury powszechnej osoby, które urodziły się w 1953 roku i złożyły wniosek o emeryturę przed 1 stycznia 2013 roku, mogą liczyć na dodatkowe fundusze. Trzeba jednak w odpowiednim czasie złożyć odpowiednie dokumenty.

Mogą zwiększyć swoje świadczenie nawet o kilkaset złotych

Emeryci urodzeni w 1953 roku mogą złożyć wniosek do 11 stycznia 2021 roku. Czasu jest więc niewiele, dlatego lepiej się pospieszyć.

Okazuje się, że opcja jest naprawdę korzystna dla wielu osób. Jak donosi Fakt, nowo naliczona emerytura może wzrosnąć nawet o 1000-2000 zł, a w niektórych przypadkach nawet 4000 zł.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Wychodzi na to, że podwyżka może być naprawdę odczuwalna. Jeśli emeryci nie zdążą złożyć wniosku w odpowiednim czasie, ich emerytura powszechna zostanie zmniejszona o sumę kwot, jakie pobrali na poczet wcześniejszych emerytur.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO