Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z ulubionych par polskich celebrytów, której życie jest szeroko komentowane przez media. W ostatnim czasie jest o nich głośniej niż kiedykolwiek.

Wszystko przez medialną ciążę oraz odważne słowa Małgoni na temat in vitro – metody, dzięki której doczekała się trójki wspaniałych dzieci. 42-letnia celebrytka oraz 48-letni Radek Majdan przez kilka lat starali się o dziecko, lecz to właśnie in vitro przyniosło sukces. Teraz mają kolejną niesamowitą nowinę!

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube tvnpl
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube tvnpl

Wielkie zmiany u Majdanów

Jak przypomina portal Pomponik, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pół roku temu zostali rodzicami małego Henryka. To pierwsze wspólne dziecko pary, lecz Gosia ma także dwoje dzieci ze związku z Jackiem Rozenkiem, 15-letniego Stanisława oraz 13-letniego Tadeusza.

Oprócz tego z rodziną mieszkają trzy psy. Jak się okazuje, w przytulnym gniazdku rodziny Majdanów zaczyna brakować miejsca dla wesołej ferajny. Z tej okazji Małgosia i Radek zaczęli rozglądać się już za domem.

Niestety, posiadłości już wybudowane nie podobają się małżonkom. Uznali więc, że pora poszukać działki i wybudować swoje lokum! Byli już nawet na oględzinach działki pod Warszawą. Miała ona ok. 4 tys. m2 i kosztowała ok. 1,5 mln zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan/ YouTube @JastrząbPost
Małgorzata Rozenek-Majdan/ YouTube @JastrząbPost

Póki co Małgosia i Radek mieszkają w apartamencie, jednak, jak ujawnił Radek, „należy pomyśleć o komforcie i przyszłości”. Dodał, że w przypadku sporej rodzinki z trzema psami po prostu potrzebują „dużo przestrzeni i swobody”, dzięki czemu wszystkim będzie wygodniej.

Myślicie, że dowiemy się od Majdanów, gdy kupią działkę, a w ich social mediach będą się pojawiać relacje z budowy domu? Mamy nadzieję – będziemy to obserwować!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

O tym się mówi w Polsce: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM