Bajkowy salon Małgorzaty Rozenek

Na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan można znaleźć mnóstwo zdjęć robionych na tle domowych wnętrz. Celebrytka nie jest idolką każdego, jednak wyczucia stylu w przystrajaniu pomieszczeń nie można jej odmówić.

Cała posiadłość Gosi wygląda pięknie. Zwracamy szczególną uwagę na chłodną aranżację łazienki, której kolorystyka zachowana jest w bardzo kontrastowych i klasycznych odcieniach czerni i bieli. Jednak największe wrażenie zrobił na nas salon gwiazdy. To prawdziwe cudo, które ozdobione śiątecznymi dekoracjami wygląda naprawdę magicznie.

Instagram
Instagram

Tylko spójrzcie na te ozdoby. Przepiękna choinka, sanki i ułożone na kanapie poduchy są kwintesencją bożnarodzeniowej atmosfery. Całoroczny szaro-beżowy wystrój salonu świetnie kompnuje się z biało-czerowno-złotymi świątecznymi dodatkami. W realizacji tego projektu pomogła Małgorzacie profesjonalistka, która urządzanie tego typu wnętrz ma w małym palcu.

Uff, zrobione. Świąteczne dekoracje już są. Kocham ten czas i uwielbiam, jak dom się zmienia na święta. Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne. Nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje, bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka. Małgorzata Rozenek

Instagram
Instagram

To również może Cię zainteresować: NOWE INFORMACJE W SPRAWIE SZCZEPIEŃ. SZEF KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW PRZEKAZAŁ WAŻNE WIADOMOŚCI

Zobacz także: MINISTERSTWO ZDROWIA PRZEKAZAŁO WAŻNY KOMUNIKAT. POLACY MUSZĄ SIĘ DO NIEGO STOSOWAĆ. O CO CHODZI