Basia Kurdej-Szatan na początku kojarzona była głównie jako sympatyczna blondynka z reklamy pewnej sieci komórkowej. Z czasem udało jej się zbudować ogromną popularność, a dziś jest wręcz człowiekiem-orkiestrą – gra, śpiewa, występuje w reklamach, przez niektórych uznawana jest nawet za autorytet w różnych dziedzinach.

Prywatnie jest żoną Rafała Szatana oraz mamą. Najwięcej opieki wymaga rzecz jasna ostatnia pociecha gwiazd, czyli kilkumiesięczny Henryk. I choć jej życie osobiste wydawałoby się być godne pozazdroszczenia, to jednak Basia musi mierzyć się z wieloma problemami, które utrudniają jej funkcjonowanie.

Barbara Kurdej-Szatan/źródło: YouTube/tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan/źródło: YouTube/tvnpl

Basia Kurdej-Szatan ma poważne kłopoty

Jak informuje Pomponik, Basia Kurdej-Szatan i jej najbliżsi mieli już wyobrażenie o przyszłości. Zostało ono jednak zmienione. Po narodzinach Henia Basia i Rafał zrozumieli, że nie wystarcza im już miejsca, więc kupili nowy, większy apartament w Warszawie.

Liczyli na to, że pierwsze święta maluszka spędzą już w swoim nowym gniazdku. Niestety, nie było im to dane – okazało się, że wykończenie nastąpi z opóźnieniem, co więcej, meble nie dotarły do mieszkania na czas.

Basia Kurdej-Szatan stara się nie stresować, jednak w ostatnim wywiadzie również poruszyła ten temat, wspominając, że choć Rafał stara się ściśle pilnować terminów, to „nie wyszło”.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Obecnie perspektywa wyprowadzki przeciąga się – możliwe, że uda się to w marcu. Basia i Rafał, którzy nigdy nie kryli, że często się kłócą, mierzą się ze sporymi problemami dotyczącymi wykończenia nowego mieszkania, a to sprawia, że jest im trudniej znaleźć wspólny język.

Poza coraz bardziej napiętą atmosferą i problemami z mieszkaniem dochodzi też ząbkowanie Henia, które sprawia, że rodzice chodzą zmęczeni i naprawdę niewiele śpią.

Mamy nadzieję, że u Basi i Rafała już niebawem wszystko się ułoży. Oby ich problemy jak najszybciej się skończyły!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

O tym się mówi w Polsce: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM