Jacek Rozenek to aktor, który zaskarbił sobie ogromną sympatię telewidzów. Fani z ciekawością śledzą losy byłego męża Małgorzaty Rozenek. Jakiś czas temu zmagał się on z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Portal Jastrząb Post przypomina, że Jacek Rozenek doznał udaru mózgu. Wszystko to rozegrało się w trakcie drogi na jedno z wydarzeń, którego miał być gospodarzem.

Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska
Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska

Aktor znalazł się w ciężkim stanie w szpitalu. I choć medykom udało się wygrać batalię o jego życie, to nie był koniec – musiał przejść długą rehabilitację, jak mówił, ogromnie trudną i kosztowną.

Jacek Rozenek w szczerym wyznaniu na temat zdrowia

I choć Jacek Rozenek dobrze pamięta, przez co przechodził, gdy na nowo uczył się wykonywać podstawowe czynności, np. chodzić, twierdzi on, że mimo to zdrowie nie jest najważniejsze. Jego zdaniem jest coś dużo, dużo ważniejszego… Co dokładnie?

Zdaniem aktora zdrowi, którzy nie wiedzą, czego chcą, są bardzo nieszczęśliwi i nie widzą celu życia.

Jacek Rozenek/YouTube/Stop Udarom
Jacek Rozenek/YouTube/Stop Udarom

Jacek Rozenek uważa, że zdrowie jest „w pierwszej czwórce”, jednak nie jest jego priorytetem. Jak widać, jeszcze bardziej ceni sobie szczęście i znalezienie sensu w życiu.

Fani byli zdumieni takim podejściem aktora, który przecież nie tak dawno przeszedł udar i odczuł na własnej skórze, jak to jest, gdy zdrowie zawodzi. Zgadzacie się z jego opinią?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

O tym się mówi w Polsce: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM