Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Małgorzata Kożuchowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Swoją ogromną sławę bez wątpienia zawdzięcza roli w serialu „M jak miłość”, jednak od tego czasu gwiazda zagrała jeszcze w wielu filmach i serialach, a także brała udział w różnorodnych inicjatywach.

Szalone lata młodości!

Jak informuje portal Jastrząb Post, Małgorzata Kożuchowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. To właśnie podczas studiów na tej uczelni poznała Agatę Kuleszę i od razu pojawił się pomysł wspólnego zamieszkania.

Przyjaźń pomiędzy Małgorzatą Kożuchowską, a Agatą Kuleszą trwa zatem od ponad 20 lat, a panie nieustannie świetnie się dogadują. Nawet w serialu Rodzinka.pl miały okazję zagrać serialowe przyjaciółki, co bez wątpienia było dla nich banalne!

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z dziennikarzami „Na żywo” wyznała, że okres studiów był dla przyjaciółek bardzo intensywny.

- Razem imprezowałyśmy, bawiłyśmy się, ale też pilnowałyśmy, żeby nie próbować narkotyków, nie zejść na złą drogę – wyznała aktorka.

Przyjaciółka robiła co mogła!

Jak się jednak okazuje, to Agata Kulesza była spokojniejsza i mocno tonowała swoją przyjaciółkę w jej imprezowych pomysłach. Aby Małgosia nie wychodziła na długie i szalone imprezy, Agata Kulesza chowała jej seksowne buty i wyzywające kreacje! Co więcej groziła, że jeśli Małgosia się nie opamięta, to ona powie o wszystkim jej rodzicom!

Jak widać, starania Agaty Kuleszy nie poszły na marne i Małgorzata Kożuchowska nie zboczyła z dobrej drogi. Obecnie aktorka jest szczęśliwą żoną oraz mamą i jak sama przyznaje, realizuje się na każdej płaszczyźnie!

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

Portal "Życie" pisał również: ZNANA GWIAZDA STANOWCZO SKOMENTOWAŁA POCZYNANIA TELEWIZJI POLSKIEJ. STANISŁAWA RYSTER NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH