Następna, już trzecia edycja „Sanatorium miłości” już się zaczęła – Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek. Nie zabrakło sporych emocji, widzowie zaczynają wybierać swoich ulubieńców oraz uczestników, którzy mniej przypadli im do gustu.

Do tych drugich zdaniem wielu fanów programu można póki co zaliczyć Edwarda. Wszystko przez słowa, jakie wypowiedział w pierwszym odcinku najnowszej edycji. Sprawiło to, że nie cieszy się sympatią telewidzów.

"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Co powiedział Edward z „Sanatorium miłości”?

Portal WP przypomina, że TVP w pierwszym odcinku głównie przedstawia sylwetki wszystkich 12 uczestników „Sanatorium miłości”. Niestety, jeden z nich, Edward, póki co nie zaprezentował się zbyt dobrze. Wszystko przez to, co powiedział.

Uczestnicy programu zjawiają się w nim, by poszukać swojej miłości. Póki co widzowie są oczarowani Andrzejem, który nieco przypomina Brada Pitta, a dobrą sławą na razie nie cieszy się Edward. Zanim przedstawiono kobiety, ten ostatni zaczął rozmawiać z Wiesławem, opisując, na jakie seniorki liczy. Uznał, że – co wywnioskował po castingu – powinny być one „prima sort”.

"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Edward oznajmił, że jako osoba z ponad 20-letnim stażem małżeńskim, zostawiony przez żonę rozwodnik, nie ma dużych wymagań. Chce, by kobieta „kochała i słuchała”, musi być także „zgrabna, ładna i inteligentna”.

W pewnym momencie, gdy Wiesław wspominał, że „kochanego ciała nigdy za wiele”, Edward wyparował nieelegancko, że „kochanego ciała tak, ale nie słoniny”.

Wspomniane słowa zdecydowanie nie przyniosły mu dobrej sławy. Widzowie poczuli się oburzeni tym, co powiedział. Myślicie, że jeszcze się zreflektuje?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

O tym się mówi w Polsce: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

O tym się mówi na świecie: WIADOMO JAKA KSIĘŻNA KATE JEST POZA FLESZEM KAMER. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH TYM JAKA JEST W DOMU I JAK WYGLĄDAJĄ JEJ OBOWIĄZKI

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM