"Jastrzab Post" postanowił poinformować czytelników, że wnętrza, w których mieszka gwiazda taneczna i telewizyjna Ida Nowakowska, są przytulne, ciepłe i kojące. Naszą ugawgę przykuło cos, co może wielu internautom umknąć w natłoku mnóstwa publikowanych przez Igę materiałów.

Z jednej strony znak illuminati, z drugiej duchowe deklaracje chrześcijańskie

Boże Narodzenie to dla katolików czas szczególny. Okres zadumy, porządkowania wnętrza własnego i tego, w którym mieszkamy.

Przygotowanie się na narodziny Syna Bożego jest dla wierzących bardzo ważne, gdyż jak wiemy, do brudnego mieszkania nie zaprosimy drogiego nam gościa, więc do serca i duszy pełnych grzechu i zatęchłych złych zamiarów, nie możemy zaprosić Jezusa Chrystusa.

Internauci mogli się jednak nieco pogubić przeglądając instagramowe konto Idy Nowakowskiej. Opublikowała ona zdjęcie tegorocznej choinki bożonarodzeniowej, która jest dość nietypowa, ale według deklaracji tancerki, ma dla niej wartość duchową i religijną...

Zweryfikowano Nasza choinka ✨ skromna, inna, ale pełna miłości ✨staramy się by święta były dla nas głównie duchowym wydarzeniem... ściskam mocno! bardzo, bardzo mocno!

18 lutego 2020 roku natomiast, na jej konto na Instagramie wpadło zdjęcie, które jest piekne, ale pewni komentujący od razu zwrócili uwagę na znaczenie symboliki, jaka wkradła się w całość obrazu... Zapytano Idę, po co taka ładna dziewczyna stosuje znak illuminati. Inna z osób przyznała, że ma nadzieję, że to tylko z niewiedzy i przypadkowo...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy