Nowy rok, w którym wszyscy pokładają nadzieję na to, iż będzie lepszy od poprzedniego, już zdążył dać w kość nawet najbogatszym. Markizę Rose Hanbury spotkał nie lada dramat!

Nawet najbogatsi muszą zaciskać pasa?

Rose to była modelka, która kilka lat temu poślubiła bogatego markiza Davida Cholmondeleya. To jednak nie z jego pomocą zyskała największą rozpoznawalność, a za sprawą... domniemanego romansu między nią a brytyjskim księciem Williamem! W trosce o wizerunek, ani ona, ani monarcha nie odnieśli się do plotek - media jednak wiedzą swoje i stale doszukują się potwierdzenia swoich teorii na temat zdrady, jakiej William miał dopuścić się na Kate.

Chociaż Hanbury i jej bogaty mąż mają na koncie około 500 milionów złotych, to... muszą mierzyć się z kłopotami finansowymi! Swojemu zaniepokojeniu na ten temat dała upust sama Rose za pomocą wpisu na Instagramie.

Markiza zapytała bowiem fanów o namiary na... tanie dywany. Wszystkie perskie dywany sprzedawane na terenie Wielkiej Brytanii są dla niej niestety za drogie, a kobieta musi szukać tańszej alternatywy na ozdobienie swoich pałacowych wnętrz.

Jej prośba wywołała wśród internautów mnóstwo żartów i kpin, a wielu z nich jest oburzonych, iż obecnej sytuacji, z jaką wszyscy się zmagają, arystokratka ma czelność narzekać na swoje problemy z pieniędzmi. Co o tym wszystkim myśli William?

Zobacz także: Podczas finału WOŚP we Wrocławiu wylicytować będzie można nietypowe przedmioty. Wrocławianie są zachwyceni. Co to takiego

Może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała ze szczegółami przebieg rodzinnego Sylwestra. Zwieńczeniem bankietu była relacja z kąpieli Henryka

Pisaliśmy również o: Gwiazdy przesyłają fanom życzenia noworoczne. Dziennikarka Beata Tadla u boku ukochanego w pełni szczęścia. Fani zachwyceni