Niesamowicie długo wyczekiwany Nowy Rok stał się już rzeczywistością na całym świecie! Teraz niemalże wszystkie osobistości show – biznesu przesyłają swoim fanom szczere życzenia na nadchodzące 365 dni. Dziennikarka Beata Tadla u boku ukochanego w pełni szczęścia. Fani zachwyceni! Koniecznie zobacz!

Jak wszyscy wiedzą, Beata Tadla należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Przez wiele lat kariery można ją było usłyszeć niejednokrotnie w audycjach radiowych, a także podczas wielu programów informacyjnych.

Kobieta prywatnie była w dwóch związkach małżeńskich. Ostatnio pojawiły się jednak informacje o nowym partnerze... Kim jest ukochany dziennikarki?

Beata Tadla w pełni szczęścia u boku ukochanego!

Prezenterka telewizyjna zamieściła fotkę na Instagramie z partnerem, życząc wszystkim powrotu do normalności w Nowym Roku. Fani są zachwyceni, nie mogą napatrzeć się na ich szczęście i również przesyłają dziennikarce życzenia noworoczne!

- A sio, 2020! Sio! Bądźmy zdrowi. Bądźmy szczęśliwi. Bądźmy dobrzy. Jednoczmy się. Zarabiajmy. Wydawajmy. Bawmy się. Uśmiechajmy. Chodźmy do knajp, kina. Wyjeżdżajmy. Niech! Całusy noworoczne dla wszystkich - napisała Beata Tadla.