"Pudelek" opublikował wiadomość, która z pewnością zaciekawiła fanów rodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tabloidy nie mogły tego przepuścić.

Domówka u Majdanów

Fotorelacja z domowej imprezy sylwestrowej pojawiła się na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dużo Małgorzaty, Małgorzaty z rodziną, Małgorzaty z Radosławem - esencja Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wiele polskich rodzin spędziło sylwestrową noc wspólnie, kameralnie, rodzinnie, we własnym gronie. Rządowe restrykcje skutecznie zniweczyły tradycyjne bale, szalone zabawy i pokazy sztucznych ogni na rynkach polskich miast.

Ulice świeciły pustkami, było niezwykle smutno i złowieszczo. Pojedyncze wybuchy petard od czasu do czasu rozdzierały uporczywą, nocną ciszę. Nie ulega zatem wątpliwości, że towarzyskie życie, prezentacja strojów, fryzur i makijaży odbyła się tym razem w mediach społecznościowych.

Powiedzenie "Jak zaczynasz Nowy Rok, tak spędzisz cały rok", w obliczu tej fotorelacji nie napawa optymizmem, choć dla niektórych może to być zajęciem marzeń - gdyby jeszcze za to płacili...

"Sylwester - Sylwestrem, ale kąpiel musi być"

źródło: Instagram

Co sądzicie o takich fotorelacjach z rodzinnych uroczystości?

O tym sie mówi: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało

Zerknij tutaj: Michał Wiśniewski i wszystkie jego dzieci. Jak dzisiaj żyją i wyglądają

Nie przegap: Nieszczęście w Tatrach. Młody duchowny spadł z kilkudziesięciu metrów. Kondolencje płyną z całej Polski