"WTV" postanowiło pokazać czytelnikom, co odziedziczył po Marcinie Millerze jego wnuczek. Można by powiedzieć, że to było do przewidzenia.

Rośnie już konkurencja dla Marcina Millera

Nie ulega wątpliwości, że zespół Boys, jest jednym z najpopularniejszych formacji disco-polo od wielu lat. Lider zespołu, Marcin Miller nie kryje zadowolenia z sukcesów grupy, ale i życia rodzinnego nie chowa za kurtyną.

W mediach społecznościowych pojawiło się pewne krótkie nagranie, którego tabloidy nie mogły pominąć, poszukując sensacyjnych wiadomości do opublikowania. Jak wiemy, zespół Boys wystąpi na żywo w Sylwestra w TVP Info, ku uciesze fanów grupy. Lider poinformował o tym wydarzeniu na swoim koncie na Instagramie. Jednak nie ta publikacja wzbudziła zainteresowanie tabloidów i internautów najbardziej.

Rodzinne kolędowanie🎹🎼🎤😌😇

Ku radości znanego w całej Polsce dziadka, wnuczek uderza rączkami w klawisze instrumentu, wsłuchując się w efekty swoich poczynań. To może oznaczać, że dziecko w przyszłości będzie wykazywać coraz większe zainteresowanie dźwiękami i światem muzyki.

Mozliwe jest także, że pójdzie w ślady dziadzia, gwiazdora muzyki disco-polo.

Co o tym sądzicie? Jaki będzie nosić tytuł pierwszy hit Millera Juniora-Juniora?

O tym się mówi: Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknij tutaj: Niewiarygodna znieczulica na polskiej autostradzie. Kierowcy mijali rodzinę, która rozpaczliwie potrzebowała pomocy. Co się stało

Nie przegap: Gdańsk: 240 tysięcy zniknęło z szkolnej kasy. Policjanci zatrzymali podejrzaną. Co się wydarzyło