"Pudelek" postanowił uraczyć czytelników faktem, że Marcelina Ziętek kubicuje Piotrowi Żyle, z którym zaczęła związek po tym, jak skoczek narciarski burzliwie i z przytupem rozstał się z żoną, Justyną Żyłą.

Zaznacza na mediach społecznościowych swoją becność w życiu Piotra Żyły

Gdy na mediach społecznościowych Marceliny Ziętek i Piotra Żyły pojawiły się fotorelacje z wakacji i urlopów, spekulacjom o ich romansie nie było końca. Tabloidy szalały, prześcigając sie w tworzeniu chwytliwych nagłówków na temat ich domniemanego związku.

W tym samym czasie, Justyna Żyła nie pozostawała dłużna i także chwaliła się urywkami ze swojego intymnego życia na InstaStory. To również nie miało prawa umknąć tabloidom, które postarały się, by z pęczniejącym konfliktem między byłymi małżonkami, czytelnicy byli na bieżąco, czy tego chcą, czy nie.

Ostatnimi czasy jednak, para zmuszona była nieco powściągnąć się od wzajemnych podbojów, gdyż "Pieter" był mocno zajęty osiąganiem sukcesów i trzeciego miejsca w kolejnym Turnieju Czterech Skoczni, czym wkroczył dumnie w 2021 rok.

źródło: Instagram

Marcelina Ziętek nie kryje radości i szczęścia, chętnie dzieli się nimi w mediach społecznościowych, a filmik wrzucony w okresie sylwestrowym, ukazuje ją leżącą w balonach z szerokim uśmiechem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi

Zerknij tutaj: Piotr Woźniak Starak przed odejściem zadbał o przyszłość żony. Jego prezent z okazji rocznicy ślubu robi wrażenie