Jak podaje portal "Plotek", na profilu Michała Szpaka w mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowe zdjęcie wprost z rodzinnego albumu artysty. Widzimy na nim kilkuletniego Michała i jego nieżyjącą już mamę. Jej odejście były dla piosenkarza ogromnym ciosem i stratą, z którą nie jest w stanie pogodzić się do dziś.

Michał Szpak opublikował zdjęcie z rodzinnego albumu

Michał Szpak Święta Bożego Narodzenia spędził w gronie najbliższych, czego dowodem są zdjęcia jakie zamieszczał w tym czasie w mediach społecznościowych. W tym wyjątkowym okresie jeszcze mocniej odczuwa się brak osób, które odeszły. Wspominając swoją zmarłą mamę Michał Szpak zamieścił wyjątkowe zdjęcie.

Zwykle wokalista zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia związane bezpośrednio z jego działalnością artystyczną. Tym razem fani mogli zobaczyć artystę w bardziej prywatnej odsłonie. Przed świętami Michał Szpak spędził z tatą trochę czasu w górach. W drugi dzień świąt pozował wspólnie ze swoją babcią.

Michał Szpak zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z mamą. Widzimy na nią zmarłą mamę artysty siedzącą na parapecie i kilkuletniego Michała wychylającego się zza kanapy i radośnie machającego do obiektywu.

"Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma"

Mama Michała Szpaka odeszła w 2015 roku. Przegrała walkę z ciężką chorobą. Kiedy Michał skończył 10 lat, kobieta wyjechała za granicę, gdzie pracowała. Pomimo odległości mieli ze sobą świetny kontakt. Regularnie rozmawiali i spędzali wspólnie wakacje.

W wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva" artysta przyznał, że wydaje mu się czasem, że ona nadal żyje i że w każdej chwili może do niej pojechać. "Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma" - przyznał.

Poznajecie Michała Szpaka na zdjęciu z młodości?

To też może cię zainteresować: Michał Szpak zdobył się na wyznanie, które zelektryzowało jego fanów. Artysta planuje ogromną zmianę. Co zamierza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Za szczepionkę przeciw COVID-19 trzeba będzie płacić? Dla wielu Polaków to ma być jedyne rozwiązanie

O tym się mówi: Niedziele handlowe w 2021 roku. Czy po zabawie sylwestrowej uda się nam zrobić niedzielne zakupy