Michał Szpak podczas jednego z ostatnich wywiadów opowiedział, jak minął mu rok 2020. Okazuje się, że pomimo pandemii jest całkiem zadowolony z mijających miesięcy. To jednak nie wszystko – ma pomysł, jak może zaskoczyć swoich fanów!

Michał Szpak już niebawem przejdzie zmianę wizerunku

Portal Pomponik zauważa, że 30-letni wokalista nie próżnował w ostatnich miesiącach. 2020 rok okazał się być dla niego dobrym czasem. Michał Szpak podczas wywiadu z Agnieszką Hyży opowiadał o swoich odczuciach względem mijającego roku oraz o planach na kolejne miesiące.

Michał Szpak. Źródło: Youtube Michał Szpak
Michał Szpak. Źródło: Youtube Michał Szpak

Wokalistę będzie można usłyszeć na antenie Polsatu, w serwisie Interia oraz w Ipli i Polsat News – zagra podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, której start przewidziany jest na 20:00.

I choć rok 2020 większości z nas dał się we znaki, Michał Szpak sądzi, że był to piękny czas. Jak zauważa, w minionych miesiącach mógł się rozwijać i „dokonywać nowych wyborów”. Czuje, że ma za sobą spore zmiany, lecz jest z nich zadowolony.

Twierdzi także, że, choć brakuje mu koncertów, jako artyście przydała mu się ta przerwa. To jeszcze nie wszystko – największym zaskoczeniem było wyznanie na temat tego, co planuje.

Okazuje się, że wśród jego planów znajduje się… zmiana wizerunku. Zamierza udać się w trasę koncertową, nagrywać muzykę i całkowicie zmienić image.

Michał Szpak. Źródło: Youtube
Michał Szpak. Źródło: Youtube

Na razie nie chciał zdradzić, co dokładnie się zmieni. Wiadomo jednak, że zamierza obciąć włosy. Gdy Agnieszka Hyży spytała, czy nie jest to żart, tajemniczo roześmiał się i odparł, że nie może powiedzieć.

Jak myślicie, czy Michał Szpak naprawdę zetnie włosy, które są jego znakiem rozpoznawczym?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE

Z życia gwiazd: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA