Michał Wiśniewski jako lider zespołu Ich Troje zdobył ogromną popularność. Grupa przeżywała czasy swojej świetności na początku XXI w. Obecnie nieco zapomniany wokalista kojarzony jest bardziej ze swojego życia prywatnego, w tym również perypetii miłosnych.

Trzeba przyznać, że jest na co zwracać uwagę. Imponująca „kolekcja” żon – obecnie jest już w piątym związku małżeńskim – to dla wielu spore zaskoczenie. Teraz wraz z najnowszą wybranką, Polą, spodziewają się dziecka.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem

Portal Fakt zauważa, że maluch będzie piątym biologicznym synem Michała Wiśniewskiego oraz dziewiątym synem w małżeństwie Michała i Poli. Chłopiec będzie mieć na imię Falco Amadeus.

48-letni muzyk już nie może się doczekać powitania nowego członka rodziny. Jak zauważył w wywiadzie, jest to dla niego „nowy początek i wyzwanie”. I on, i Pola mają już po czwórce dzieci, a jeszcze nienarodzonego potomka nazywają żartobliwie „dziewiątym do podziału”.

Muzyk ujawnił, że dzięki koronawirusowi mógł nieco zwolnić i poświęcić czas swojej najnowszej żonie oraz reszcie rodziny, nadrobić zaległości w kontaktach z najbliższymi. Jednocześnie czeka na 2021 rok z nadzieją na to, że będzie lepszy niż obecny.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Klocuch

Michał Wiśniewski ujawnia, że w święta oprócz dzielenia się opłatkiem wygłasza przemówienie, które jest „rachunkiem sumienia”. Dodaje, że jego dzieci nie przepadają za tym momentem, jednak jego zdaniem jest to pouczające.

Lider Ich Troje ma czworo dzieci – Xaviera (18 l.), Fabienne (17 l.), Etienette (13 l.) i Vivienne (12 l.). Już niedługo dołączy do nich także Falco Amadeus.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM