W ostatnich dniach, a nawet tygodniach, jednym z najważniejszych tematów stały się szczepienia na koronawirusa. Wielu Polaków deklaruje gotowość zaszczepienia się, jednak spory odsetek boi się konsekwencji oraz ewentualnych skutków ubocznych.

Swoje zdanie na ten temat postanowił wyrazić były prezydent Polski, Aleksander Kwaśniewski.

Czy Aleksander Kwaśniewski zaszczepi się na koronawirusa?

Portal Bankier zwraca uwagę na słowa byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego. W czasie, gdy trwają dyskusje dotyczące szczepień, przystąpienia do nich, ewentualnych efektów oraz skutków ubocznych, potrzebny jest głos rozsądku.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Wirtualna Polska
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Wirtualna Polska

Okazuje się, że może nim być właśnie Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent RP namawia Bronisława Komorowskiego, Lecha Wałęsę oraz Andrzeja Dudę do podjęcia wspólnej akcji.

Jego zdaniem wspólne zaszczepienie się pomogłoby zmniejszyć obawy Polaków. Dodaje, że jako głowy państwa powinni „dać dobry przykład” i uważa, że mogą to zrobić, propagując szczepienia.

Aleksander Kwaśniewski uważa, że to właśnie szczepienie może pomóc nam wygrać z pandemią koronawirusa i jest naszą jedyną szansą. Dlatego sądzi, że by przekonać do niego Polaków, powinno się dać przykład.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Onet News
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Onet News

Były prezydent RP Lech Wałęsa również planuje się zaszczepić. Choć jakiś czas temu deklarował, że strach przed koronawirusem jest mu obcy, teraz przestrzega obostrzeń i nosi maseczki, zamierza także zaszczepić się, by „jeszcze trochę pożyć i popracować”.

Myślicie, że akcja szczepienia byłych prezydentów i obecnej głowy państwa to dobry pomysł? Zachęciłaby was do wzięcia z nich przykładu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM