Iwona Węgrowska pojawiła się w mediach już dobrych kilka lat temu. Po jej wielkim hicie „Cztery lata” pojawiły się spekulacje, że stanie się gwiazdą jednego przeboju i bardzo szybko zniknie.

Plotki nie okazały się jednak być zgodne z prawdą. Wokalistka co prawda nie jest już tak znana, jak za czasów swoich najlepszych piosenek, ale wierni fani wciąż pozostali przy niej i obserwują karierę oraz życie prywatne artystki.

Iwona Węgrowska. Źródło: Youtube Iwona Węgrowska Official
Iwona Węgrowska. Źródło: Youtube Iwona Węgrowska Official

W tym ostatnim niestety ostatnio nie dzieje się dobrze. Iwona Węgrowska jest pogrążona w żałobie.

Iwona Węgrowska straciła kogoś bliskiego

Portal Jastrząb Post zauważa, że Iwona Węgrowska przeżywa ostatnio ogromne problemy. Jakiś czas temu ujawniła, że pod koniec wakacji straciła ciążę, której tak bardzo pragnęła. Lubiąca dzielić się szczegółami z życia prywatnego gwiazda niestety póki co nie zostanie mamą.

Ujawniła, że poroniła już kilka razy – dwa razy na wczesnym etapie ciąży, trzeci zaś – w zaawansowanym. Niestety, jedna z utraconych ciąż to nie koniec przykrego bilansu 2020 roku.

Iwona Węgrowska. Źródło: Youtube JastrzabPost
Iwona Węgrowska. Źródło: Youtube JastrzabPost

Okazuje się bowiem, że Iwona Węgrowska straciła jedną z najbliższych sobie istot, o czym poinformowała na Instagramie. Chodzi o Maję, czyli psa rasy yorkshire terrier.

Trzeba przyznać, że los ostatnio nie oszczędza wokalistki. Najpierw straciła swoje nienarodzone dziecko, a następnie 13-letnią psią przyjaciółkę, która była członkiem rodziny Iwony Węgrowskiej… Bardzo współczujemy.

Przesyłamy słowa wsparcia dla wokalistki. Miejmy nadzieję, że kolejny rok będzie dla Iwony Węgrowskiej szczęśliwy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM