Perfect to zespół, który zaliczany jest do legendarnych polskich formacji, współtworzących polskiego rocka już od lat. Czasy świetności grupy przypadały na lata 80. XX w.

Wtedy to członkowie zespołu wydawali największe przeboje, m.in. „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka” czy wreszcie kultowy hit „Chcemy być sobą”. I choć wydawałoby się, że wszystko przychodziło im bardzo łatwo – czasami zdarzały się momenty takie, jak ten, które były dla nich bardzo trudne.

Cała prawda o zespole Perfect

Super Express przytoczył pewien wywiad, w którym Grzegorz Markowski bez skrupułów wyjaśnia całą prawdę o członkach zespołu, a także wypowiada się na temat Zbigniewa Hołdysa. Temu ostatniemu zdecydowanie nie spodoba się to, co powiedział jego kolega po fachu!

Perfect. Źródło: Youtube Perfect
Perfect. Źródło: Youtube Perfect

Grzegorz Markowski obecny jest w grupie Perfect już od lat. Teraz postanowił, że tym razem nie będzie trzymał języka za zębami. Ujawnił to, co wiedział o zespole, w tym o Zbigniewie Hołdysie, który w latach 1978-1992 był jego liderem.

Zbigniew Hołdys miał pojawić się na koncercie grupy w 2000 roku. Fani kupili bilety na koncert już w 1987 roku, a Grzegorz Markowski chciał, by wydarzenie doszło do skutku. Niestety, Hołdys nie odebrał telefonu, a jego żona w słuchawce oznajmiła, że jest zajęty.

Zbigniew Hołdys uniósł się i obraził wszystkich członków zespołu po kolei, zaś Grzegorza Markowskiego nazwał alkoholikiem, choć, jak twierdzi ten drugi, „w tym czasie wszyscy pili równo, łącznie z nim”.

Zbigniew Hołdys. Źródło: Youtube Zbigniew Hołdys
Zbigniew Hołdys. Źródło: Youtube Zbigniew Hołdys

Co więcej, były lider zespołu twierdził, że jego członkowie nie nadają się do swojej pracy i nie wiedzą, co robią, choć wcześniej pracował z nimi przez kilka lat. „To jest syndrom, ku**a, władzy” – podsumował Grzegorz Markowski.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM