Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszej publiczności jako sympatyczna Bożenka z „Klanu”. Najpierw dorastała na oczach telewidzów, potem zarażała innych swoją pasją – tańcem. Następnie na tapet wzięto życie uczuciowe aktorki, które było dość skomplikowane.

Obecnie jednak Agnieszka Kaczorowska może pochwalić się posiadaniem rodziny i widać, że świetnie odnajduje się w roli żony i mamy. Jej mężem jest Maciej Pela, para ma także córeczkę, Emilkę.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

Czy Agnieszka Kaczorowska ponownie jest w ciąży?

Portal Jastrząb Post przypomina, że Agnieszka Kaczorowska wcale nie ukrywa, iż marzy jej się rodzeństwo dla Emilki. Dodała jednak, że nie zamierza stawiać na spontaniczne działanie, a zaplanować posiadanie kolejnego dziecka.

Od jakiegoś czasu fani spekulują, że aktorka jest już w ciąży. Plotki podsycają kolejne wpisy Agnieszki Kaczorowskiej oraz fakt, że główna zainteresowana w żaden sposób nie odnosi się do medialnych doniesień. Czy to prawda?

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

Aktorka obecnie ma inne priorytety niż kiedyś, na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Fani podejrzewają, że obecnie może być już w drugiej ciąży. Warto jednak przypomnieć, że podczas pierwszej ciąży z chęcią dzieliła się wiadomościami na bieżąco ze światem, teraz zaś jeszcze nic nie powiedziała. Czyżby czekała na dobry moment?

Ostatnie zdjęcie z Maciejem Pelą nie uciszyło plotek. Agnieszka Kaczorowska dodała klimatyczną fotkę przy kominku z sugestią, że ten dzień to „wyjątkowa data”, tajemniczo nie wyjaśniając, dlaczego.

Wtedy to większość osób sugerowała, że może chodzić o ciążę. Aktorka nie odniosła się do tych komentarzy, a po kilku dniach dodała kolejny wpis, w którym ujawniła, że „dużo leżała, odpoczywała”. Czy to ze względu na ciążę?

Dowiemy się już niedługo, czy w plotkach jest ziarno prawdy!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM