Jacek Kurski, czyli prezes Telewizji Polskiej, po raz kolejny głośno odtrąbił sukces. Tym razem ma ku temu wyraźne powody – wszak nie na co dzień stacja odnotowuje takie wyniki, jak dzisiaj. Portal Wprost zauważa, że do takiego obrotu spraw w dużej mierze przyczynił się Krzysztof Krawczyk.

Jacek Kurski pochwalił się sukcesem Telewizji Polskiej

Tym razem Kurski może być dumny z wyników oglądalności TVP. Nikt nie przypuszczał, że Krzysztof Krawczyk tak znacząco przeważy szalę na korzyść Telewizji Polskiej – a jednak.

Jacek Kurski/screen YouTube @TVP Info
Jacek Kurski/screen YouTube @TVP Info

W świątecznym okresie stacje telewizyjne walczą o każdego widza. Tym razem, choć inne stacje również emitowały ciekawe propozycje, prym wiodło TVP. Wszystko za sprawą… Krzysztofa Krawczyka.

Jak poinformował Jacek Kurski za pośrednictwem swojego Twittera, TVP z miażdżącą przewagą zdeklasowało konkurencję. Największym zainteresowaniem cieszył się pierwszy odcinek serialu o Agnieszce Osieckiej – 3,4 mln widzów – oraz film dokumentalny „Krzysztof Krawczyk. Całe moje życie”, który zobaczyły 4 miliony Polaków!

Krzysztof Krawczyk/YouTube @79 wiosna
Krzysztof Krawczyk/YouTube @79 wiosna

Zdaniem Jacka Kurskiego TVP przeżywa obecnie złoty okres, przewidywał on, że rekordy oglądalności dla Telewizji Polskiej padną także 26 i 27 grudnia ze względu na emisję kabaretów, kolejne odcinki serialu o Agnieszce Osieckiej oraz benefis zespołu Boys.

A wy co oglądaliście w święta? Przyczyniliście się do takiego wyniku oglądalności Telewizji Polskiej czy wybraliście inną stację?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KAMILA POCHWALIŁA SIĘ DOBRYM UCZYNKIEM WSPIERAJĄC DZIECI PRZEBYWAJĄCE W HOSPICJUM. ZDRADZIŁA TEŻ SWOJE PLANY NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD