Jak podaje portal "Fakt", Jerzy i Barbara Stuhrowie obchodzą w tym roku wyjątkowy jubileusz, 50. rocznicę ślubu. Aby uczcić ten wyjątkowy jubileusz, syn pary, Maciej Stuhr, postanowił zamieścić wyjątkowe archiwalne zdjęcia swoich rodziców.

To nie był łatwy rok

Rodzina Stuhrów ma za sobą kilka trudnych miesięcy. W lipcu tego roku, Jerzy Stuhr doznał udaru i konieczna była hospitalizacja. Dzięki szybkiej reakcji żony oraz wysiłkom lekarzy stan zdrowia aktora systematycznie się poprawiał, choć konieczna była żmudna rehabilitacja aparatu mowy.

Także syn aktora, Maciej Stuhr nie może zaliczyć mijające roku do najlepszych. Już w maju Maciej przyznawał, że obostrzenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa odbiły się na jego sytuacji finansowej. Dodatkowo syn Jerzego Stuhra przeszedł zakażenie koronawirusem, na szczęście bezobjawowo.

Maciej Stuhr/ YouTube @TVN

Pomimo tych przeciwności, w tym trudnym dla wszystkich roku, znalazły się również radosne chwile i okazja do świętowania. Jedną z takich okazji była 50. rocznica ślubu Barbary i Jerzego Stuhrów, którą Maciej Stuhr postanowił uczcić w wyjątkowy sposób.

50. rocznica ślubu Barbary i Jerzego Stuhrów

Barbara i Jerzy Stuhrowie wzięli ślub cywilny jesienią 1970 roku. Kilka miesięcy później stanęli przed ołtarzem po raz kolejny, tym razem w kościele w Bielsku-Białej, gdzie oboje się wychowywali. Jak się okazuje, para znała się od dziecka. Razem chodzili do przedszkola, a także razem uczęszczali na katechezy.

Oboje zdecydowali się studiować w Krakowie. Co zabawne, szkoła teatralna i muzyczna (do tej drugiej uczęszczała pani Barbara Stuhr) mieściły się w jednym budynku. Nic dziwnego, że para w końcu stanęła na ślubnym kobiercu 26 grudnia 1970 roku. Ten wyjątkowy jubileusz Maciej Stuhr uczcił publikując w mediach społecznościowych zdjęcia rodziców.

Jak podobają się wam zdjęcia Barbary i Jerzego Stuhrów?

To też może cię zainteresować: Alicja Majewska nie robiła tego od lat! Dziś piosenkarka wyjaśnia, dlaczego fani nie widywali jej na imprezach sylwestrowych. Miała zaskakujący powód

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Manowska rozpieszcza swojego ukochanego. Postanowiła zrobić mu wyjątkowo romantyczną niespodziankę! Gwiazda TVP ma fantazję

O tym się mówi: Kolejny wielki sukces Roberta Lewandowskiego. Gratulacje spływają z całego świata. Tymczasem Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich