Jak informuje portal Super Express, Agata Duda ma młodszego o 12 lata brata – Jakuba Kornhausera. Kiedy zatem młoda kobieta zaczęła spotykać się ze swoim przyszłym mężem, chłopiec był bardzo ciekawski, co spowodowało, że zaliczył niemałą wpadkę.

Brat Agaty Dudy był bardzo ciekawskim chłopcem!

Agata Duda oraz Andrzej Duda zaczęli spotykać się ponad 25 lat temu. Z powodu różnicy wieku pomiędzy przyszłą żoną prezydenta, a jej bratem, mały chłopiec był bardzo ciekawy tego, jak wyglądają spotkania siostry z chłopakiem.

Jakiś czas temu Jakub Kornhauser udzielił wywiadu dla „Gazety Wyborczej”. Podczas rozmowy z dziennikarzami poruszony został między innymi temat relacji, jakie łączyły i nadal łączą znanego pisarza i obecną Pierwszą Damę. Jakub Kornhauser opowiedział wtedy historię, która nigdy wcześniej nie ujrzała światła dziennego.

Niecodzienna historia!

Jak się bowiem okazuje, ciekawość małego wówczas chłopca doprowadziła do dość krępującej sytuacji. Podczas spotkania młodej Agaty i jej chłopaka, Jakub Kornhauser dosłownie wpadł do pokoju swojej nastoletniej wówczas siostry!

- Przychodził do mojej siostry, gdy jeszcze mieszkała z nami. Byłem mały , 12 lat różnicy jest między mną i siostrą – podsłuchiwałem, co oni robią w pokoju Agaty. A tam były takie drzwi z dyktą zamiast szyby, kiedyś siedziałem pod tymi drzwiami, zasnąłem, głową wybiłem tę dyktę i wpadłem do nich do pokoju. I wtedy go poznałem – opowiadał Jakub Kornhauser o swoim pierwszym spotkaniu z Andrzejem Dudą.

Pisarz zaznaczył, że chłopak jego siostry wydawał mu się wtedy niesamowicie życzliwym i dobrym człowiekiem. Dodatkowo zapadł mu w pamięć harcerski głos Andrzeja Dudy!

Jakub Kornhauser / YouTube:  Dom Pamięci Żydów Górnośląskich
Jakub Kornhauser / YouTube: Dom Pamięci Żydów Górnośląskich
Jakub Kornhauser / YouTube: Dom Pamięci Żydów Górnośląskich

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY WIELKI SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. GRATULACJE SPŁYWAJĄ Z CAŁEGO ŚWIATA. TYMCZASEM ANNA LEWANDOWSKA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ EMERYTUR DUCHOWNYCH WPRAWIA W OSŁUPIENIE. TE KWOTY SĄ NIEBOTYCZNIE DUŻE, MOGĄ SIĘGAĆ AŻ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ