Jak podaje portal "Super Express", przed kilkoma dniami w Pałacu Prezydenckim harcerze z ZHP przekazali parze prezydenckiej Betlejemskie Światełko Pokoju. W tracie uroczystości głos zabrał prezydent Andrzej Duda. Przy okazji ujawnił nieznany do tej sekret pierwszej damy. Jaki?

Sekret Agaty Dudy

Po ponad pięciu latach zasiadania w Pałacu Prezydenckim, wielu osobom wydaje się, że wie niemal wszystko o parze prezydenckiej. Wiadomo, jak wyglądało ich życie przed wygranymi wyborami prezydenckimi. Wiadomo, jakie szkoły ukończył prezydent i jego żona, z jakich rodzin się wywodzą, a nawet w jakich okolicznościach zrodziła się ich miłość.

Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News
Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News
Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News

A jednak są jeszcze rzeczy, których o parze prezydenckiej nie wiedzieliśmy. Zwykle dowiadujemy się o nich przypadkiem - tak jak miało to miejsce kilka dni temu. W czasie uroczystego przekazania przez harcerzy z ZHP Betlejemskiego Światełka Pokoju prezydent Andrzej Duda mówił o tym, że tegoroczne przekazanie jest inne niż dotychczasowe.

Głowa państwa podkreślił, że ze względu na epidemię koronawirusa w Pałacu Prezydenckim nie pojawiło się wielu harcerzy. Dodał również, że przekazane przez druhny i druhów światełko, jest światełkiem służby. Służba zaś w tym roku ma "bardzo silny i znamienny wymiar". Andrzej Duda podkreślił, że świetnie to rozumie, bo sam jest harcerzem.

Jak się okazuje, także małżonka Andrzeja Dudy ma za sobą "przygodę harcerską", o czym niewielu widziało. Zaskoczyło was to?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz i jedna z uczestniczek programu „Sanatorium Miłości” są ze sobą powiązane! O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jakie będą zmiany w podatkach i nowe opłaty w 2021 roku? Od stycznia wzrośnie nie tylko płaca minimalna. Warto się na to przygotować

O tym się mówi: Marta Kaczyńska ogłosiła wielki sukces w mediach społecznościowych. To prawdziwa radość dla całej rodziny i ogromna duma