Marta Kaczyńska nie ukrywa jak ważna jest dla niej rodzina i czasem zdarza jej się pochwalić nią w mediach społecznościowych.

Ostatnio bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości ujawniła, że całą rodzina ma spore powody do radości tuż przed świętami Bożego Narodzenia, a to wszystko dlatego, że jedna z jej córek odniosła bardzo duży sukces.

Chodzi o drugą córkę Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego czyli 13-letnią obecnie Martynę. Dziewczyna bardzo pasjonuje się jazdą konną i bardzo dobrze sobie radzi w jeździectwie stratując w profesjonalnych zawodach.

Martyna Dubieniecka na zawodach
Martyna Dubieniecka na zawodach
fot. screen YouTube / KadraSkoki PL

Ostatnio wystąpiła ona wraz ze swoim koniem Kamelot w zawodach CSI2 Sopot 2020 gdzie pokonały kilkadziesiąt innych par i sięgnęły po zwycięstwo pomimo sporej konkurencji.

„13 letnia @martynadubieniecka i Kamelot najlepszą parą w konkursie 120 zawodów CSI2 @hipodromsopot !! Wielkie brawa Martynka !!!” – można przeczytać na Instagramie organizatora.

Osiągnięciem córki pochwaliła się także dumna mama. Post o zdobyciu pierwszego miejsca na zawodach pojawił się w mediach społecznościowym Marty Kaczyńskiej, zarówno na portalu Facebook, jak i Instagramie zbierając liczne gratulacje.

Jak informował portal "Życie": GIS ostrzega przed podstawowym produktem spożywczym. Jest wycofywany przed świętami Bożego Narodzenia ze sklepów. Ryzyko dla zdrowia

Przypomnij sobie: Powraca popularny program „Sanatorium miłości”. TVP przedstawiło bohaterów trzeciej edycji, którzy poszukują miłości. Czy im się uda

Portal "Życie" pisał również: Rządzący wprowadzają kwarantannę narodową i godzinę policyjną. Minister Zdrowia zdradził jak długo będą obowiązywały