Już w niedzielę 3 stycznia będzie można zobaczyć pierwsze przygody uczestników trzeciej edycji „Sanatorium miłości”.

Seniorzy i seniorki pod okiem Marty Manowskiej będą szukać szansy na miłość i stworzenie bliskiego związku w Polanicy-Zdrój.

Tymczasem wiadomo już kim są bohaterowie programu. Telewizja Polska ujawniła ich imiona oraz podała kilka charakterystycznych szczegółów.

Wśród pań mamy więc: Annę, Halinę, Jadwigę, Janinę, Krystynę i Teresę, a wśród panów: Andrzeja, Edwarda, Wiesława, Władysława, Zbigniew, Zdzisław.

Sanatorium miłości - trzecia edycja
Sanatorium miłości - trzecia edycja
fot. screen YouTube / Bądźmy Razem. TVP

ANNA jest zainteresowana zumbą i twerkingiem. Zajmuje się też sprzedażą ubrań w Internecie i pysznymi przetworami. Szuka kogoś szczerego, opiekuńczego oraz bez nałogu palenia papierosów, których nie znosi.

HALINA jest energetyczna i lubi adrenalinę zwłaszcza podczas jazdy samochodem czy skuterem. Pomimo emerytury nadal pracuje. Szuka mężczyzny, z którym miło mogłaby spędzić czas.

JADWIGA jest zawodową tancerką, która pracowała m.in. w Operetce Wrocławskiej. Teraz zajmuje się choreografią oraz prowadzeniem szkół tańca. Chciałaby poznać kogoś kto będzie dzielił z nią jej sportowe pasje.

JANINA jest członkinią kilku klubów „morsów”. Lubi nowe znajomości ale nie interesują ją krótkotrwałe przygody. W drugiej osobie poszukuje poczucia humoru, radości życia i inteligencja.

KRYSTYNA jest spokojna i nieśmiała. Przez jakiś czas mieszkała we Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Lubi aktywność fizyczną i kulturę. Szuka mężczyzny, dla którego będzie „wszystkim”.

TERESA ma romantyczną duszę, ale potrafi też zadbać o siebie. Mieszkając w Kanadzie prowadziła własną firmę. Lubi się dobrze bawić i szuka przystojnego mężczyzny pełnego radości życia.

ANDRZEJ to romantyk. Uwielbia sport, zagraniczne podróże, śpiewanie i kontakty z innymi. Podobają mu się brunetki z ładną figurą.

EDWARD lubi dużo mówić, się bawić i podrywać kobiety. Szuka kobiety, która jest energiczna, a przy okazji ładna i zgrabna.

WIESŁAW jest pewnym siebie biznesmenem. Uwielbia sport i sam jest aktywny fizycznie. Szuka kogoś odważnego, kto go szczerze pokocha.

WŁADYSŁAW to zapalony żeglarz z własnym jachtem. Szuka kogoś, z kim mógłby prowadzić długie rozmowy na wiele różnorodnych tematów.

ZBIGNIEW lubi biegać i promuje zdrowy tryb życia. W klubie seniora prowadzi morsowanie oraz nordic walking. Pasjonuje się tańcem i uczy się nowych języków. Szuka swojej drugiej połówki.

ZDZISŁAW to były nauczyciel. Jest weganinem i lubi jazdę na motocyklu. Uwielbia być aktywnym fizycznie. Ma nadzieję na zdobycie afektu której z uczestniczek.

Jak informował portal "Życie": GIS ostrzega przed podstawowym produktem spożywczym. Jest wycofywany przed świętami Bożego Narodzenia ze sklepów. Ryzyko dla zdrowia

Przypomnij sobie: Ostatnie pożegnanie Katarzyny Łaniewskiej. Pojawił się na nim były mąż aktorki, a Jarosław Kaczyński przysłał wieniec

Portal "Życie" pisał również: Rządzący wprowadzają kwarantannę narodową i godzinę policyjną. Minister Zdrowia zdradził jak długo będą obowiązywały