Portal "Party" postanowił zajrzeć na media społecznościowe Małgorzaty Sochy, by przekonać, się jak wyglądają u niej świąteczne ozdoby. Przy okazji można zobaczyć, jak mieszka aktorka.

Małgorzata Socha zdradziła, która ze świątecznych piosenek jest jej ulubioną

Każdy, kto kocha Święta Bożego Narodzenia, ma swoje ulubione motywy świateczne, ulubione bombki choinkowe, kształty pierniczków korzennych i ulubione kolędy i świąteczne piosenki. Małgorzata Socha wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym z uśmiechem stroi choinkę, a w opisie posta zadała pytanie, jaka piosenka świąteczna jest naszą ulubioną.

Jak sama przyznała, jej ulubionym utworem słuchanym w okresie światecznym jest "Santa Claus is coming to Town".

Na Instagramie aktorki możemy też dowiedzieć się, że wnętrza w których mieszka są jasne, pełne ciepła i naturalnego porządku.

W otoczeniu świątecznej aury, aktorka nawołuje do docenienia osób, które niosą pomoc przez cały rok, nie tylko w okresie świąt.

Co słychać w łazience Małgorzaty Sochy? Jest w jasnych kolorach, a duże lustro wspaniale nadaje przestrzeni wnętrzu, które kryje w sobie idealnie dopasowane dodatki, których nie sposób się powstydzić.

Ciekawa wanna ma sporą zaletę, w postaci mnóstwa miejsca na wszelkie buteleczki, słoiczki i perełki do kapieli, które kochają wszystkie kobiety.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij tutaj: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"