Mateusz Damięcki i jego żona Paulina to bez wątpienia jedna z najbardziej dobranych par polskiego show biznesu. Chociaż antyfani próbowali udowodnić, że jest inaczej, to zakochanym po raz kolejny udało się dowieść tego, że są dla siebie stworzeni.

Kilka dni temu na jaw wyszła jednak pewna rzecz, którą Mateusz i Paulina skrzętnie ukrywali. Co to takiego?

W rodzinie Damięckich pojawił się nowy członek

Tego, że para bardzo dba o swoją prywatność, dowodzi fakt, że przez ostatnie kilka miesięcy ukrywali... fakt, że Paulina jest w ciąży!

Fani dowiedzieli się o tym dopiero po fakcie, kiedy na świecie już pojawił się malutki Ignaś. Teraz rodzina Damięckich składa się z czterech osób - para ma bowiem jeszcze jednego synka, Franka, który przyszedł na świat zaledwie kilka dni po ich ślubie.

O pojawieniu się na świecie drugiej pociechy pary fani dowiedzieli się za pośrednictwem wpisu opublikowanego na Instagramie przez aktora.

"Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już̇ w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś" - napisał.

fot. Instagram
fot. Instagram

Trzeba przyznać, że Mateusz i Paulina to prawdziwi mistrzowie kamuflażu - ukrywanie ciąży jeszcze nikomu nie udało się tak dobrze. Fani życzą świeżo upieczonym rodzicom wszystkiego co najlepsze!

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się świąteczną dekoracją salonu. Aktorka pokazała, jak wygląda jej mieszkanie

Może cię zainteresować: Edyta Zając zebrała się na odważne wyznanie odnośnie swojego rozwodu. Dotychczas milczała w tej sprawie. “Zostałam wywołana do tablicy”

Pisaliśmy również o: Tabloidy donoszą o ambitnych planach Małgorzaty Godlewskiej. Przez to wszystko nie było w tym roku kolęd w jej wykonaniu