Niespodziewane wyznanie Edyty Zając właśnie ujrzało światło dzienne. W sieci od dawna pojawiły się spekulacje dotyczące rozwodu kobiety z jej mężem, lecz dotychczas modelka milczała w tej sprawie. Teraz zabrała głos. Fani mocno ją wspierają!

Edyta Zając jest polską modelką, która największą popularność zdobyła dzięki dojściu do finału konkursu Miss Polonia w roku 2014. Kobieta nie pojawia się w mediach nazbyt często, lecz jej wygrana w programie rozrywkowym “Taniec z Gwiazdami” w październiku tego roku, a także liczne spekulacje o rozwodzie sprawiły, że o celebrytce zrobiło się bardzo głośno.

W tanecznym show kobieta zmierzyła się z aktorką Julią Wieniawą, lecz to ona zgarnęła kryształową kulę momentalnie zyskując ogromną popularność - na Instagramie modelkę śledzi ponad 130 tysięcy osób!

Ostatnio, w związku z narastającą popularnością Edyty Zając postanowiła wypowiedzieć się na temat rzekomego rozwodu.

To już oficjalnie potwierdzone!

W jednym z udzielonych wywiadów gwiazda sama przyznała, że ze względu na fakt, że jej małżeństwo z piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem było medialne postanowiła wypowiedzieć się o rozwodzie. Potwierdziła, że para się rozchodzi.

- W pewnym momencie stwierdziłam, że nie chcę udawać, że nic się nie dzieje. Postanowiłam, że udzielę jednego wywiadu, w którym w kulturalny sposób, bez wchodzenia w szczegóły, powiem, że moje małżeństwo się zakończyło – wspomniała Edyta w dalszej części rozmowy.

Powodem rozwodu mają być liczne zdrady mężczyzny oraz... dziecko z inną kobietą.