Świąteczny dom Alicji Bachledy-Curuś

Jak podaje portal "Plotek", Alicja Bachleda-Curuś bardzo chroni swoją prywatność. Przede wszystkim nie idzie śladem innych gwiazd i nie pokazuje na Instagramie wizerunku najbliższych jej osób ani nie podaje do publicznej wiadomości, z kim się aktualnie spotyka. Z okazji Bożego Narodzenia zrobiła jednak mały wyjątek, bowiem pochwaliła się w sieci zdjęciem fragmentu mieszkania.

Świątecznie udekorowany salon gwiazdy robi duże wrażenie, a wzrok przyciąga głównie duża złoto-czerwona choinka oraz piękny górski krajobraz za oknem.

Instagram
Instagram

I znów prawie po świętach. Mam nadzieję, że było Wam pięknie i rodzinnie. Życzę nam wszystkim, aby następne były już w pełnym gronie! Bądźmy zdrowi i radośni! Alicja Bachleda-Curuś

Ze świątecznej fotorelacji widać, że aktorka spędziła bożnarodzeniowy czas w Stanach Zjednoczonych. Nakrycie stołu wskazuje, że na Wigilii pojawiły się jedynie cztery osoby.

Jak podoba Wam się udekorowane mieszkanie Alicji?

Instagram
Instagram

To również może Cię zainteresować: UCZNIOWIE BARDZO DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA MINISTRA EDUKACJI

Zobacz także: POLSKIE GWIAZDY MAJĄ NIESPOTYKANE FOBIE. CZEGO BOJĄ SIĘ CELEBRYTKI