Fobie celebrytów

Jak podaje portal "Pomponik", niektóre fobie celebrytów są niezwykle zaskakujące. Aż trudno sobie wyobrazić, że osoby, które na co dzień pracują na scenie bądź w telewizji mogą się czegokolwiek bać, skoro są przyzwyczajone do stresu, a publiczne wystąpienia nie stanowią dla nich problemu. Okazuje się, że obawy gwiazd mogą dotyczyć zupełnie innych materii. Kto ucieka na dźwięk wieszaków umieszczanych w szafie?

Dorota Rabczewska o swojej fobii mówiła w mediach już wiele lat temu. Piosenkarka śmiertelnie boi się latać samolotem, co w jej profesji jest bardzo trudne, bowiem koncertowanie często zmusza ją do poruszania się tym środkiem transportu. Doda zapisała się nawet kiedyś na terapię grupową, aby zwalczyć swój lęk.

Instagram
Instagram

Z fobią zmaga się również Beata Tadla. Dziennikarka panicznie boi się płazów, a najbardziej żab. Oczywistym jest więc, że nigdy nie zdecyduje się na spożycie francuskiego przysmaku, którym są żabie udka.

Aneta Zając natomiast nie może znieść dźwięku umieszczanych w szafie wieszaków. To może wydawać się mało logiczne i wręcz zabawne, jednak z taką samą fobią mierzy się od wielu lat Kylie Minogue. Edyta Górniak boi się wynoszenia śmieci, a Joanna Horodyńska opadów deszczu.

Spodziewaliście się, że gwiazdy boją się tak z pozoru prozaicznych rzeczy?

Instagram
Instagram

To równiez może Cię zainteresować: MADAME SKŁODOWSKA-CURIE. JEJ PASJA I MIŁOŚĆ CZĘSTO SZŁY W PARZE

Zobacz także: OPUBLIKOWANA PRZEZ KRYSTYNĘ JANDĘ FOTOGRAFIA WZRUSZA DO ŁEZ