"Super Express" informuje czytelników, że Małgorzata Godlewska postanowiła zająć się teraz sprawami bardziej przyziemnymi, niż tworzenie dość mocno zapadającej w pamięć wizji i fonii. Każdy, kto lubi żartować z celebrytów, którym coś nie wyszło, musiał czuć ogromny zawód, gdy na mediach społecznościowych nie pojawiły się kolędowe nowości w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej.

Postanowiła "COVIDOWAĆ" z pacjentami

Jak to rozumieć? Mało kto wie, że Małgorzata Godlewska ma wykształcenie medyczne. Jak wynika z informacji płynących z "Dzień Dobry TVN", jedna z sióstr Godlewskich ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zdziwieni?

Kochani, kolęd nie będzie! Odcisk ust W tym roku coviduję Święty MikołajChoinkaTańcząca kobieta z pacjentami Twarz przesyłająca całusa i z nimi spędzę całe Święta. Miał być "Rudolf Czerwononosy" , ale wariaci Szalona buźka są dziś potrzebni w szpitalach więc postanowiłam zmienić plany No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa?

Postanowiła w tym roku zrobić użytek ze swojej nauki i wszystkie znaki na Niebie i Ziemi, oraz w mediach społecznościowych mówią, że podjęła się pracy, jako pielęgniarka w Warszawskim Instytucie Medycznym, który mieści się przy ulicy Szaserów. Czy faktycznie wykonuje tam zawód pielęgniarki, czy to tylko naklejka z napisem na skafandrze, ważne jest, że chce kontynuować kształcenie i zostać chirurgiem.

Jeśli uda się Małgorzacie Godlewskiej skończyć kolejny etap edukacji i zostać chirurgiem, miejmy nadzieję, że jej umiejętności nie zostaną przykryte talentem do śpiewu i aktorstwa.

ZTM WARSZAWA 741

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana