Katarzyna Skrzynecka to lubiana przez Polaków aktorka i osobowość telewizyjna. To jednak nie sława przynosi jej w życiu najwięcej szczęścia, a - oczywiście - rodzina. Jak gwiazda i jej najbliżsi spędzili tegoroczne święta?

Niezwykłe świąteczne zdjęcie

Święta Bożego Narodzenia w tym roku niemal dla nikogo nie wyglądały tak samo jak w ubiegłych latach - pandemia koronawirusa oraz wprowadzone w jej wyniku ograniczenia zmusiły wszystkich do nieco skromniejszego celebrowania tych dni.

Wzorcowym przykładem odpowiedzialnej postawy było zachowanie Katarzyny Skrzyneckiej, która... podzieliła świętowanie na kilka dni, tak, aby rodzina spotykała się w mniejszym gronie i każdy mógł czuć się bezpiecznie.

"Ja i moja rodzina i tak święta zawsze spędzamy we własnym domu, więc pod tym względem to Boże Narodzenie od wcześniejszych niczym różnić się nie będzie. Wszyscy znów przyjadą do nas, ale postaramy się podzielić te spotkania na biesiadowanie w mniejszym gronie. Przeorganizujemy je, rozdzielając spotkania na kilka dni, tak żeby każdy czuł się bezpiecznie" - powiedziała Skrzynecka jednemu z portali.

Dowód temu aktorka dała już w pierwsze dni świąt, zamieszczając na swoim Instagramie zdjęcia w skromnym rodzinnym gronie. Na jednym z nich widoczna była sama Skrzynecka w towarzystwie męża, córki oraz córki Marcina z poprzedniego związku. To właśnie ta ostatnia przykuła największą uwagę internautów, którzy stwierdzili, że... wygląda ona niemal identycznie, jak Kasia!

fot. Instagram
fot. Instagram

Paulina, bo tak na imię ma dziewczyna, jest według komentujących dokładną kopią Skrzyneckiej. Aż trudno uwierzyć, że nie są one spokrewnione!

Zobacz także: Edyta Zając zebrała się na odważne wyznanie odnośnie swojego rozwodu. Dotychczas milczała w tej sprawie. “Zostałam wywołana do tablicy”

Może cię zainteresować: Jeden z najpopularniejszych aktorów polskich zmagał się z ciężką chorobą. Teraz namawia innych, żeby nie bagatelizowali objawów

Pisaliśmy również o: To nie koniec żałoby. Żona Piotra Machalicy zabrała głos po jego odejściu. Jej słowa wzruszyły wszystkich fanów do łez