Mija już kilkanaście dni, odkąd polskie media obiegła przykra informacja na temat śmierci Piotra Machalicy. 14 grudnia przegrał on nierówną walkę z koronawirusem, zostawiając swoich bliskich oraz fanów w rozpaczy. Kilka dni po pogrzebie jego ukochana żona postanowiła zabrać głos i... podziękować pewnym osobom.

Wzruszający list Aleksandry

Chociaż Piotr i Aleksandra byli ze sobą już długo, to na ślubnym kobiercu udało im się stanąć zaledwie 3 miesiące temu - we wrześniu 2020 roku. Niestety, ich szczęśliwe życie małżeńskie zostało brutalnie przerwane, kiedy aktor zachorował na koronawirusa. Lekarze robili wszystko co mogli, jednak nie udało im się wygrać walki o życie artysty. Mimo to, żona Machalicy postanowiła... podziękować im.

Podczas pogrzebu aktora obecny na nim Cezary Żak odczytał wyjątkowy list, napisany przez żonę zmarłego. Kobieta dziękowała w nim za wsparcie wszystkim osobom obecnym na pogrzebie. Kilka dni od tego wydarzenia postanowiła jednak zabrać głos raz jeszcze. Jej słowa wzruszają do łez.

W pierwszej kolejności Aleksandra postanowiła podziękować wszystkim lekarzom oraz personelowi warszawskiego szpitala, do którego po zakażeniu trafił jej mąż. Wyraziła swoją wdzięczność za profesjonalną opiekę, jaką otoczyli aktora oraz to, że do końca walczyli o jego życie. Wspomniała również wszystkie kondolencje, jakie napływały do niej od chwili śmierci ukochanego. Wylewnie podziękowała fanom męża, którzy przez wszystkie lata jego kariery artystycznej pojawiali się na wszelkich wydarzeniach, w jakich brał udział. Aleksandra zaznacza, że to właśnie dzięki nim Machalica czuł się szczęśliwy i spełniony zawodowo.

Największe wrażenie robi jednak fragment kierowany do medyków, którzy pozwolili jej pożegnać się z mężem.

"Specjalne podziękowania kieruję do zespołu lekarzy, którzy 11 grudnia o godz. 14:54, przed samą intubacją i podłączeniem męża do respiratora, pozwolili i pomogli mu wykonać telefon do mnie. Za tę ostatnią rozmowę, za to pożegnanie, za ostatnie "kocham cię" będę wam wdzięczna do końca życia" - napisała.

Jej słowa wywołały ogromne poruszenie wśród fanów aktora, którzy na samą myśl o wspomnianym pożegnaniu mieli łzy w oczach. Wszyscy liczą również na to, że Aleksandrze niedługo uda się pogodzić z tak ogromną stratą.

Zobacz także: Niebawem odbędzie się kolejne ważne wydarzenie sportowe. Robert Lewandowski przygotował na tę okazję wyjątkowe przemówienie. Każdy na to czeka

Może cię zainteresować: Grażyna Torbicka zdradza swój sekret na młody wygląd. Fani są zaskoczeni, spodziewali się czegoś zupełnie innego

Pisaliśmy również o: Nieprawdopodobna sytuacja w Telewizji Polskiej. Producenci zakryli logo fundacji WOŚP. Jurek Owsiak odpowiada, a internauci są zachwyceni