Ta sytuacja jest wręcz nie do wiary! Ostatnio w Telewizji Polskiej, podczas emitowania jednego z programów zakryto... logo fundacji WOŚP. Jurek Owsiak odpowiada, a internauci są zachwyceni jego ripostą! O co chodzi?

Jak wiadomo, już niebawem odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który od wielu lat kierowany jest przez charakterystyczną dla tego wydarzenia postać - Jurka Owsiaka.

WOŚP ma na celu zorganizowanie ogromnej zbiórki, która odbywa się jednego dnia w roku – wtedy przez cały dzień w niemalże całym kraju (ale i poza nim) zbierane są fundusze, które później przeznacza się na sprzęt medyczny dla szpitali w Polsce.

Chyba każdy zna to kultowe już serduszko będące logiem WOŚP-u. Ostatnio w Telewizji Polskiej wydarzyło się coś, w co naprawdę ciężko uwierzyć...

TVP zakryło logo WOŚP?!

Tak, to prawda! Ostatnio, podczas emitowania programu przedstawiającego życie Polaków za granicą dziennikarze TVP przeprowadzili wywiad z mieszkającą w Waszyngtonie Polką. Kobieta miała na koszulce logo fundacji WOŚP, które... zostało zamazane przez montażystów!

W sieci wręcz zawrzało. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Jurka Owsiaka.

- Miałem nadzieję, że czas świąt to czas z ciepłymi życzeniami w każdym kierunku, a jednak nie do końca. Ze swojej strony autorom tego newsa TVP z Waszyngtonu świątecznie życzę zdrowia i przyjaźni w sercu. Pani Helenie wysyłamy komplet naszych pięknych kolorowych koszulek - dzięki, że Pani gra z nami - napisał Jurek Owsiak w sieci.